Miniblog

iPhone + Lumia + Nexus, czyli wybuchowa mieszanka

Michał Majchrzycki
iPhone + Lumia + Nexus, czyli wybuchowa mieszanka
8

Kompletne pomieszanie z poplątaniem. Ale jak wygląda! Wyobrażaliście sobie kiedy, co by było gdyby połączyć ze sobą pomysły na iPhone'a, Androida i Windows Phone? Z pewnością wyszedłby dziwoląg i tak też wygląda propozycja przedstawiona na jednym z mockupów nieistniejącego smartfona. Jednak ten dziw...

Kompletne pomieszanie z poplątaniem. Ale jak wygląda! Wyobrażaliście sobie kiedy, co by było gdyby połączyć ze sobą pomysły na iPhone'a, Androida i Windows Phone? Z pewnością wyszedłby dziwoląg i tak też wygląda propozycja przedstawiona na jednym z mockupów nieistniejącego smartfona. Jednak ten dziwoląg ma w sobie kilka ciekawych elementów. Zobaczcie sami.

Na pomysł połączenia ze sobą doświadczeń 3 największych firm na rynku mobilnym wpadł Bob Freking. Połączenie, jak można zobaczyć na stronach Concept Phones, wygląda co najmniej dziwacznie. Dock z iPhone'a, kafelki z interfejsu Metro Modern i do tego jeszcze wyszukiwarka Google'a. Warto jednak zwrócić uwagę, że sam pomysł jest całkiem przemyślany - pod względem designe'u. Np. kafelki wzięte z Windows Phone nie są po prostu skopiowane z Lumii, ale łączą się w miarę płynnie z innymi elementami interfejsu. Podobnie pasek wyszukiwania Google czy obudowa smartfona. Projekt ochrzczony został nazwą iSurface Nexus.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu