Felietony

Aplikacja mobilna z logowaniem przez NK - ciekawe

Grzegorz Marczak
Aplikacja mobilna z logowaniem przez NK - ciekawe
2

Quick Fingers to jedna z bardziej irytujących gier w jakie ostatnio grałem na Androidzie (pełna recenzja jest na Antyapps) Niczego nie mogłem wygrać za pierwszym razem nawet na najłatwiejszym poziomie. Gry są banalne ale wciągające, na przykład pomiar refleksu i kliknięcie na przycisk w momencie w...

Quick Fingers to jedna z bardziej irytujących gier w jakie ostatnio grałem na Androidzie (pełna recenzja jest na Antyapps) Niczego nie mogłem wygrać za pierwszym razem nawet na najłatwiejszym poziomie. Gry są banalne ale wciągające, na przykład pomiar refleksu i kliknięcie na przycisk w momencie w którym zmienia kolor. Tak długo walczyłem aż mi się udało.

Co innego w tej grze jest jednak ciekawe, otóż jest integracja z NK dzięki której nasze wyniki są publikowane również w streamie na NK. O ile nikt nie przepada za komunikatami w stylu "kowalski zagrała w grę i wygrał" o tyle zakładam, że są one na tyle skuteczne iż przy skali NK można szybko zyskać całkiem zgrabną liczbę nowych użytkowników.

Nie wiem czy NK już dziś jest otwarta na szerszą współpracę z developerami mobilnymi ale zakładam, że skoro powstają takie aplikacje to coś jest na rzeczy. I to może być całkiem ciekawy "trop" jeśli chodzi o budowanie zasięgu dla aplikacji mobilnych. NK to nadal blisko 10 milionów RU miesięcznie i świetny target dla wszelkich aplikacji rozrywkowych i gier właśnie typu Quick Fingers.

Ps. Tylko proszę specjalistów od internetu o powstrzymanie się z komentarzami "kto jeszcze używa NK" itp. Od tego jest megapanel a nie własne widzimisię :)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu