Miniblog

Cyanogenmod 10 z Jelly Bean teraz także w wydaniu M-Series

Michał Majchrzycki
Cyanogenmod 10 z Jelly Bean teraz także w wydaniu M-Series
2

Lubicie Cyanogenmod? Prawdę mówiąc uważam, że jest to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, alternatywny mod na Androida. Rozwija się prężnie, czego dowodem jest nie tylko wydanie 10 wersji z obsługą Jelly Bean, ale również nocne edycje. Czyli Cyanogenmod 10 nightly. Dla tych, którzy polubili no...

Lubicie Cyanogenmod? Prawdę mówiąc uważam, że jest to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, alternatywny mod na Androida. Rozwija się prężnie, czego dowodem jest nie tylko wydanie 10 wersji z obsługą Jelly Bean, ale również nocne edycje. Czyli Cyanogenmod 10 nightly. Dla tych, którzy polubili nocne wydania Cyanogenmod 10 mamy dobrą wiadomość. Twórcy tej popularnej modyfikacji postanowili uruchomić jeszcze jeden kanał dystrybucyjny.

Pomysł moim zdaniem ze wszech miar słuszny. Twórcy Cyanogenmod postanowili, że od tej pory 10 wersja tej modyfikacji będzie ukazywać się również w trybie M-Series. Co to oznacza? Ano tyle, że CM 10 będzie wydawany teraz także w wersji "stabilnej" raz w miesiącu. Twórcy projektu postanowili bowiem, że obok testowych wydań nightly udostępniać będą także wersje maksymalnie stabilne i dopracowane, a zarazem zawierające najważniejsze nowości. Dzięki temu użytkownicy takich smartfonów jak Galaxy Nexus, Galaxy S, Galaxy SIII, Nexus S, Nexus 7, Galaxy Note czy Sony Xperia S będą mogli cieszyć się najnowszą wersją Androida. Z czasem wydanie M-Series będzie dostępne również dla większej liczby modeli telefonów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu