Apple

Nowy iPad Pro już w przyszłym tygodniu - i to z niezwykłym akcesorium?

Kamil Świtalski
Nowy iPad Pro już w przyszłym tygodniu - i to z niezwykłym akcesorium?
9

Według najnowszych informacji podanych przez Kanga, nowe iPady Pro mielibyśmy poznać już w przyszłym tygodniu.

Kwiecień plecień bo przeplata, trochę zimy, trochę lata. Pylące rośliny atakują alergików, śnieg cały na biało wprasza się pomiędzy, a na dokładkę Apple ma rzekomo zaserwować nowe urządzenia. Wiosenne premiery to te bez specjalnej pompy - nie ma wielkiej konferencji ani zaproszeń rozsyłanych kilka tygodni wcześniej. Często po fali plotek nowe produkty po prostu do sklepów wjeżdżają nowe produkty — i wyobrażam sobie że jeżeli faktycznie dotychczasowe plotki się potwierdzą, to właśnie w takiej formie nowy iPad Pro trafi do oferty giganta z Cupertino.

Zobacz też: iPad Pro z wydajnością porównywalną do Mac z M1. Premiera w kwietniu?

Nowego iPad Pro mamy poznać już w przyszłym tygodniu

Według Kanga, który ma na swoim koncie już cały zestaw sprawdzonych przecieków, Apple miałoby ogłosić tabletowe nowości już w przyszłym tygodniu — 14 lub 15 kwietnia, czyli tydzień wcześniej, niż mówiło się wcześniej.

Jednym z elementów który wypływa bliżej premiery pozostaje także kwestia wariantu z łącznością Cellular. iPady Pro z LTE (lub, co bardziej prawdopodobne, 5G — biorąc pod uwagę jak dużo mówiono o temacie przy premierze iPhone 12, a nowy tablet prawdopodobnie też skorzysta z układu A14 Bionic) miałyby trafić do sprzedaży chwilę później, niż podstawowe warianty z WiFi.

Najbardziej zaskakująca w ostatniej paczce przecieków od Kanga jest jednak informacja o... akcesorium, które miałoby by być częścią zestawu. Chodzi o ściereczkę czyszczącą — podobnie jak w przypadku 27-calowego iMaca przy wyborze opcjonalnego szkła nanostrukturalnego. Nowe ekrany miniLED o których plotkuje się od dawna będą wymagały specjalnego czyszczenia? Zobaczymy - brzmi śmiesznie, ale to Apple. Nic mnie tu specjalnie nie zdziwi, nie o takich rzeczach przez kilkanaście minut potrafili mówić na swoich konferencjach.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu