Telekomy

Internet stacjonarny dla firm + 2 karty SIM tylko za 50 zł

Grzegorz Ułan
3

Play sypie ostatnio promocjami, by przyciągnąć do siebie klientów indywidualnych, nie zapomina też jednak o firmach, które znajdą teraz w ofercie tego operatora atrakcyjną cenowo ofertę na internet.

Aktualna promocja dla firm w Play to dwa abonamenty głosowe wraz z dostępem do internetu stacjonarnego lub mobilnego za 50 zł (cena netto), niezależnie od wybranego internetu.

Internet stacjonarny + dwie karty SIM za 50 zł

Oczywiście jest tu jeden warunek, aby skorzystać z takiej ceny za ten zestaw usług, te dwie karty SIM musimy przenieść od innego operatora.

W Play skorzystamy w ofercie głosowej na tych dwóch numerach z nielimitowanych połączeń na numery stacjonarne i komórkowe, nielimitowanych wiadomości SMS/MMS oraz z transferu danych 7 GB w miesiącu.

Jeśli chodzi o internet stacjonarny, w zestawie dostaniemy plan z limitem prędkości 150 Mb/s przy danych pobieranych i 15 Mb/s przy danych wysyłanych. Do tego router WiFi w cenie.

Internet mobilny + dwie karty SIM za 50 zł

W przypadku internetu mobilnego, również skorzystamy z dwóch abonamentów głosowych z pełnym no limit na rozmowy i wiadomości oraz 7 GB transferu danych. Do tego pakiet internetu mobilnego z limitem 100 GB w miesiącu na pełnej prędkości.

Tutaj warunek jest taki, że musimy przynajmniej jeden numer przenieść od innego operatora.

Internet stacjonarny w obniżonej cenie

Jeśli mamy już abonament głosowy w Play i nie potrzebujemy kolejnych, możemy skorzystać z atrakcyjnych abonamentów na sam internet stacjonarny z limitem prędkości 150 Mb/s (wysyłanie 15 Mb/s), 300 Mb/s (40 Mb/s) i 600 Mb/s (60 Mb/s) w cenie odpowiednio 20 zł, 30 zł i 40 zł.

Standardowa oferta dla firm i nowych klientów kosztuje za każdy z tych pakietów - 30 zł, 40 zł i 50 zł miesięcznie.

Źródło: Blog Play.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu