Telekomy

Jedyna taka oferta na abonament komórkowy i internet mobilny dla firm bez zobowiązania

GU
Grzegorz Ułan
10

Zwykle w naszych zestawieniach ofert komórkowych czy na internet mobilny bez zobowiązania skupiamy się na ofertach dla klientów indywidualnych. Dziś opiszę ofertę jednego z operatorów bez zobowiązania dla firm, które zastanawiają się czy przedłużać teraz umowę na kolejne dwa lata czy poszukać opcji bez wiązania się umową długoterminową.

Za nami najtrudniejszy od lat rok, a przed nami kolejne miesiące niepewności. Wiele firm czy JDG zastanawia się, co dalej ze swoim biznesem czy kosztami, które cały czas ponoszą. W takiej sytuacji często ciężko podejmować się między innymi przedłużania umów na usługi komórkowe czy na internet mobilny, które do najtańszych nie należą.

Warto w takiej sytuacji skorzystać z oferty bez zobowiązania, chociażby na przeczekanie tego okresu.

Sprawdziłem oferty naszych operatorów dla firm bez zobowiązania i znalazłem kilka opcji, ale tylko jedną kompleksową.

Oferta bez zobowiązania dla firm w Plush

W Plush możemy skorzystać tylko z jednego planu na abonament komórkowy bez zobowiązania dla firm za 30 zł miesięcznie (nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz 15 GB transferu danych - po roku 25 GB).

Oferta na internet mobilny bez zobowiązania to też jeden plan, również za 30 zł, w którym możemy korzystać z 40 GB transferu danych, po roku z 80 GB.

Oferta bez zobowiązania dla firm w Virgin Mobile

Virgin Mobile ma podobnie jeden plan komórkowy bez zobowiązania za 14 zł (nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS), jeśli wykorzystamy do 15 GB transferu w miesiącu, na koniec zapłacimy za pakiet 29 zł (1 GB za 1 zł).

Z kolei na internet mobilny dla firm bez zobowiązania mamy dwa plany - za 35 zł miesięcznie z 60 GB transferu oraz za 50 zł miesięcznie z 120 GB transferu danych w miesiącu.

Oferta bez zobowiązania dla firm w Orange Flex

W Orange Flex mamy 4 plany subskrypcji z pełnym no limit na rozmowy i wiadomości oraz z transferem danych 15 GB, 30 GB, 50 GB i 100 GB za 25 zł, 30 zł, 50 zł i 80 zł.

Nie ma tu jednak oferty na internet mobilny, jedynie możemy skorzystać z opcji hybrydowej i zamówić dodatkową kartę do internetu za 9 zł miesięcznie, włożyć ją do routera WiFi i współdzielić transfer danych z planem komórkowym.

Oferta bez zobowiązania dla firm w Lajt Mobile

Oferta komórkowa dla firm bez zobowiązania

Wspomniana w tytule oferta odnosi się właśnie do Lajt Mobile. Mamy tu do wyboru aż 4 plany komórkowe. 3 z nich zawiera nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz 10 GB, 30 GB lub 300 GB (100 GB w dzień/200 GB w nocy), odpowiednio za 20 zł, 25 zł i 45 zł miesięcznie.

Do każdego planu możemy dodać po 5 kart SIM, z których każda będzie kosztowała 5 zł taniej. Umowę możemy podpisać na firmę bez zobowiązania (miesięczny okres wypowiedzenia) lub na umowę dwuletnią, wtedy koszt abonamentu dla każdej karty SIM obniży się o połowę przez pół roku.

Oferta na internet mobilny dla firm bez zobowiązania

Dedykowana oferta na internet mobilny to również 4 plany. Dostępny tu mamy transfer danych 4 GB, 10 GB, 30 GB i 300 GB za 10 zł miesięcznie, 15 zł, 30 zł i 40 zł. W tej opcji możemy podpisać tylko umowę bez zobowiązania.

Stock Image from Depositphotos.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu