Telekomy

Interesująca promocja w ofercie MIX od T-Mobile

Grzegorz Ułan
Interesująca promocja w ofercie MIX od T-Mobile
28

Rzadko piszemy o ofertach MIX u naszych telekomów, w moim odczuciu nie są one tak atrakcyjne i trochę za bardzo skomplikowane. Dziś jednak T-Mobile przysłało nam informacje o nowej promocji, która wydaje się być korzystna dla osób poszukujących oferty z telefonem i do tego potrzebują internetu mobilnego do domu.

Mowa o promocji MIX T-Mobile: telefon i Internet w SuperZestawie, który składa się z:

  • oferty MIX z telefonem za 35 zł
  • oferty MIX Internet z modemem lub routerem za 25 zł

Pierwszy element zestawu to nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci i transfer danych 2 GB, do tego Samsung Galaxy J3 za złotówkę. Natomiast MIX Internet to 50 GB co miesiąc, przy minimalnym doładowaniu 25 zł. Przy czym kolejne doładowania mogą zwiększyć nam transfer według przelicznika 1zł = 1 GB. Tu trzeba zaznaczyć, że niewykorzystane gigabajty, kumulują się z następnymi przez 93 dni.

Reasumując, za minimum 60 zł miesięcznie, mamy ofertę z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami, 2 GB transferu wraz z telefonem za złotówkę (rynkowa cena ok. 650 zł) i internet domowy z mobilnym routerem, również za złotówkę z transferem 50 GB.

Czy 50 GB to mało czy dużo? To zależy jak korzystamy w domu z internetu. Do samego korzystania z sieci, bez codziennego oglądania filmów w zupełności wystarczy. Kiedyś miałem taki internet mobilny w domu z transferem 25 GB od CP i bardzo rzadko przycinało mi prędkość przed końcem okresu rozliczeniowego.

Co do ceny za cały zestaw, teraz płacę za sam internet mobilny w domu 59,99 zł i też mam 50 GB transferu w każdej technologii, z tym, że w zasięgu LTE mam „bez limitu”, ale sporo oglądam filmów. Więc ciężko, by mi było zmieścić się w tych 50 GB. Oferta wydaje się interesująca dla osób, które niezbyt intensywnie korzystają z sieci w domu, podobnie jak na telefonie, a 60 zł to nie powinna być dla nich zbyt wygórowana kwota za taki zestaw.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu