Uncategorized

Inne spojrzenie na blogowanie

Grzegorz Marczak
Inne spojrzenie na blogowanie
9

Loren Feldman podczas konferencji Blog08 w Amsterdamie, przedstawił swoją opinię na temat prowadzenia bloga i tego co tak naprawdę jest i powinno być ważne dla każdego blogera. Polecam gorąco obejrzenie tego materiału. Feldman to facet, który mocno stoi na obu nogach. Znany jest ze swojej charyzmy...

Loren Feldman podczas konferencji Blog08 w Amsterdamie, przedstawił swoją opinię na temat prowadzenia bloga i tego co tak naprawdę jest i powinno być ważne dla każdego blogera. Polecam gorąco obejrzenie tego materiału. Feldman to facet, który mocno stoi na obu nogach. Znany jest ze swojej charyzmy i kontrowersyjnych wypowiedzi, dlatego nie spodziewajcie się rozprawki o budowaniu marki, zdobywaniu użytkowników poprzez social media itp..

Wprawdzie obraca się on w towarzystwie celebrytów internetowych to jednak ponad lans, media, społeczność i komentarze ceni sobie możliwość powiedzenia tego co chce, bez zwracania uwagi na konsekwencje, markę czy też potencjalne starty "obserwujących". Oczywiście taka postawa to też budowanie marki, a Feldmanowi pomaga w tym doświadczenie aktorskie dzięki któremu bardzo łatwo przychodzi mu kreowanie emocji podczas prezentacji czy nagrań video.

Mimo wszystkich kontrowersji jakie wzbudza ten człowiek - bardzo lubię oglądać jego nagrania video i pilnie śledzę każde jego wystąpienie w mediach. Dałem się nabrać na aktorstwo ? Charyzmę (może wyćwiczoną) ? Nie wiem, ale chciałbym aby tego typu ludzie występowali również na naszych konferencjach. Na pewno było by ciekawie i z emocjami.

Zapraszam do obejrzenia relacji z wystąpienia Feldmana, ciekawy jestem waszych opinii na tezy przedstawione w tym "przemówieniu"Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blogblogerzykonferencje