Ciekawe strony

Infinitube - YouTube bez przerwy

Paweł Grzegorz Iwaniuk
Infinitube - YouTube bez przerwy
7

Wydawałoby się, że YouTube to dobry serwis do posiłku. Chcemy sobie zapewnić odrobinę rozrywki w trakcie konsumpcji, ale akurat w telewizji nie ma nic ciekawego? Natomiast jeśli już coś jest to zazwyczaj jest to konferencja prasowa, którejś z sejmowych partii? YouTube mógłby okazać się lekarstwem na...

Wydawałoby się, że YouTube to dobry serwis do posiłku. Chcemy sobie zapewnić odrobinę rozrywki w trakcie konsumpcji, ale akurat w telewizji nie ma nic ciekawego? Natomiast jeśli już coś jest to zazwyczaj jest to konferencja prasowa, którejś z sejmowych partii? YouTube mógłby okazać się lekarstwem na nasze problemy... Mógłby, gdyby nie kiepska funkcja list odtwarzania, wyłączający się przy przechodzeniu z pliku do pliku tryb pełnoekranowy oraz brak opcji powtórnego odtwarzania.

Tutaj z pomocą przychodzi Infinitube - niezależny serwis pozwalający oglądać zgromadzone na YouTube pliki bez przerw w odtwarzaniu między poszczególnymi filmami. Wystarczy wejść na stronę serwisu, wpisać kilka słów kluczowych opisujących interesujące nas treści, kliknąć przycisk GO i rozpocząć seans.

Infinitube choć nie jest pomysłem wybitnie oryginalnym to pasuje do powiedzenia, że najlepsze są najprostsze rzeczy. Twórcy tego serwisu wykazali coś na kształt "prawidłowej postawy obywatelskiej". Zamiast czekać na poprawki postanowili sami korzystając z API YouTube stworzyć serwis oferujący brakujące ich zdaniem funkcje, a przy okazji godny polecenia innym amatorom internetowego wideo.

Źródło wiadomości: Google Blogoscoped

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

YouTubeGoogleCiekawe strony