5

iMagazine zamiast Mojego Jabłuszka – dobry magazyn o Apple

Pojawił się nowy numer magazynu Mojego Jabłuszka – z zmienioną nazwą na iMagazin i całkowicie nowym wyglądem. Polecam każdemu kto chce poczytać o produktach, aplikacjach i wydarzeniach związanych z Apple. Polecam przede wszystkim dlatego, że w środku nie znajdziecie szczeniackiego fanatyzmu czy też bezkrytycznego podejścia do wszystkiego co związane jest z Apple. Jest sporo ciekawostek […]

Pojawił się nowy numer magazynu Mojego Jabłuszka – z zmienioną nazwą na iMagazin i całkowicie nowym wyglądem. Polecam każdemu kto chce poczytać o produktach, aplikacjach i wydarzeniach związanych z Apple.

Polecam przede wszystkim dlatego, że w środku nie znajdziecie szczeniackiego fanatyzmu czy też bezkrytycznego podejścia do wszystkiego co związane jest z Apple.

Jest sporo ciekawostek i dobrych tekstów i przede wszystkim są autorzy których blogi na temat Apple cenię (nawet jeśli nie zgadzam się co do wniosków i tez przez nich głoszonych) jak chociażby Przemek z Spidersweb.pl czy Krystian z mackozer.pl.