AntywebTV

iPhone 8 Plus vs Samsung Galaxy S8 - test szybkości. Który Waszym zdaniem wygra?

Paweł Winiarski
55

Mówią, że iOS jest szybszy od Androida i nawet słabsza sprzętowo jednostka jest w stanie wygrać z mocniejszą, napędzają Androidem. A gdyby tak postawić obok siebie dwa nowe, flagowe modele największych konkurentów? Który sprzęt będzie szybszy - iPhone 8 Plus czy Samsung Galaxy S8?

Kilka tych samych aplikacji, taki sam sposób i włączania. Uruchomiony stoper, bo to wyścig na czas. Który sprzęt Waszym zdaniem wygra? Świeżutki iPhone 8 Plus, czy wiosenny "przystojniak" Samsung Galaxy S8? Przekonajmy się.

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że ciężko dokładnie porównać te dwa smartfony - niektóre aplikacje mogą być lepiej zoptymalizowane pod dany system. Do tego dochodzi oczywiście fragmentacja, która mocno dokucza nawet mocnym telefonom z Androidem. Tu jak widzicie S8 sporo tracił na grach Gameloftu. No cóż, użytkownik chce mieć szybki telefon, problemy z optymalizacją raczej go nie interesują.

Przyjęty format starcia znacie na pewno z sieci, jest dość popularny za granicą. Jeśli przypadnie Wam do gustu, będę go dopracowywał - a i chętnie zapytam o sugestie dotyczące aplikacji w teście. Może jest coś, co chcielibyście tam umieścić, bo na przykład używacie danej aplikacji codziennie? Napiszcie w komentarzach.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile