AntywebTV

5 miejsc, w których przyda się szeroki obiektyw w Asus ZenFone 4. Mamy dla Was konkurs!

Paweł Winiarski
5 miejsc, w których przyda się szeroki obiektyw w Asus ZenFone 4. Mamy dla Was konkurs!
22

Budowla nie zmieściła się w kadrze? A może zdjęcie wykonane smartfonem nie robi takiego wrażenia jak oglądany widok? Wzięliśmy telefon Asus ZenFone 4 z jego szerokokątnym obiektywem i odwiedziliśmy 5 miejsc, których takie rozwiązanie robi różnicę.

Wielokrotnie zdarzało mi się nie zabrać dużego aparatu na wycieczkę. I wielokrotnie przeglądając zdjęcia robione smartfonem byłem rozczarowany. Super widoki, ogromne budowle, piękne krajobrazy zostały w pamięci jako miejsca niesamowite, tymczasem na fotografiach nie robiły już wrażenia. A ile razy próbowałem objąć coś kadrem i nie mogłem już się cofnąć, bo coś mnie blokowało? Ostatecznie szedłem na kompromis i coś musiałem uciąć.

To tylko kilka sytuacji, w których mógłby przydać się szerokokątny obiektyw w smartfonie. Tak się składa, że Asus ZenFone 4 ma właśnie taki obiektyw. W związku z tym chcemy Was zabrać na wycieczkę po Warszawie. Znaleźliśmy 5 miejsc, w których szeroki kąt sprawdzi się na zdjęciach sprawiając, że będą one robić większe wrażenie niż fotki wykonane zwykłym obiektywem. Gdzie pojechaliśmy i czy faktycznie rozwiązanie zastosowane w ZenFonie 4 się sprawdziło? O tym musicie przekonać się oglądając nasz materiał. A kiedy już to zrobicie, mamy dla Was niespodziankę - konkurs.

Zadanie jest proste:

Pokaż zdjęcie, na którym ewidentnie widać, że przydałby Ci się szerokokątny obiektyw

Na umieszczenie pod tym wpisem komentarza macie tydzień. Pamiętajcie, by robić to z zalogowanego konta na Disqusie. Życzę powodzenia, nie dajcie się jesieni i nie zmoknijcie robiąc zdjęcia.

Poniżej regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 11.10.2017 r.
2. Nagrodą w konkursie jest smartfon Asus ZenFone 4.
3. Konkurs jest organizowany przez Antyweb Sp. z o.o.
4. Ci, którzy podejmą rękawicę, mają tydzień, do środy, 18.10.2017 (do północy) na zamieszczenie pod wpisem konkursowym komentarza ze zdjęciem, na którym ewidentnie widać, że przydałby Wam się szerokokątny obiektyw.
5. Wszelkie zgłoszenia, zawierające obraźliwe czy też złośliwe teksty/zdjęcia będą kasowane. Celem jest dobra zabawa, a nie popis zgryźliwości i złośliwości.
6. Zwycięzców wybierze Redakcja Antyweb.
7. Zwycięzca zostanie ogłoszony w piątek, 20.10.2017.
8. Wykluczenia z konkursu: Redakcja Antyweb, nasi krewni, jak również pracownicy.
9. Organizatorem konkursu jest Antyweb Sp. z o.o. reprezentowana przez Grzegorza Marczaka i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

 

AKTUALIZACJA - Wyniki konkursu

Drodzy! Dziękujemy serdecznie za wszystkie zgłoszenia i opublikowane zdjęcia. Nie ukrywam, że mieliśmy twardy orzech do zgryzienia i jest nam niesamowicie przykro, że zwycięzca może być jednak tylko jeden. Po burzliwej dyskusji postanowiliśmy nagrodzić smartfonem użytkownika o nicku "leokwint" (skontaktujemy się z Tobą, sprawdzaj skrzynkę pocztową!). Poniżej nagrodzona fotografia. Dziękujemy i zapraszamy do naszych kolejnych konkursów! Na pewno będzie ich jeszcze wiele.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu