AntywebTV

Moim zdaniem Battlefront 2 będzie najlepszą grą ze świata Gwiezdnych Wojen

Paweł Winiarski
Moim zdaniem Battlefront 2 będzie najlepszą grą ze świata Gwiezdnych Wojen
12

To będzie najgorętsza premiera końcówki 2017 roku. Oczywiście nie licząc Super Mario Odyssey na Nintendo Switch. Zobaczcie jak prezentuje się Star Wars Battlefront 2.

Dwa lata temu, przy okazji recenzji Star Wars Battlefront zachwyciłem się grą, ale wypomniałem jej ograniczoną zawartość. I choć spędziłem z tym tytułem dziesiątki godzin, ostatecznie poszedł w odstawkę. W pewnym momencie stał się nudny i powtarzalny. Naprawiły to trochę dodatki, ale jednak tytuł nie potrafił mnie wciągnąć tak mocno jak później Overwatch. Mam nadzieję, że EA nie popełni tego błędu przy części drugiej i od razu da nam więcej zawartości. Miałem przyjemność ograć zamkniętą (póki co) betę Star Wars Battlefront 2 i coś czuję, że będzie to tytuł lepszy niż jedynka.

Trochę rozczarował mnie natomiast brak HDR, szczególnie że sprawdzałem grę na Samsungu KS7000 i oczekiwałem tej technologii, głównie w kosmosie - podczas walk myśliwców. Chodzą słuchy, że pełna wersja będzie posiadać HDR, natomiast cały czas czekam na potwierdzenie tej informacji.

Oczywiście to tylko beta, mocno okrojona - przygotowałem jednak dla Was materiał wideo, który pokazuje jak gra prezentuje się w akcji. Fani Gwiezdnych Wojen będą zachwyceni.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu