6

Igoogle i edycja wyglądu zakładek

Jeśli ktoś z was używa Igoogle (strona startowa od google.com) to pewnie już zauważył, że można edytować układ zakładek. Możemy wybrać ilość i rozmieszczenie kolumn z kilku dostępnych wariantów. W celu zmiany układu naszej zakładki należy wejść w opcje (rozwijane menu) „edytuj tę kartę” Niestety w moim odczuciu mimo tych drobnych zabiegów upiększających stronę startową […]

Jeśli ktoś z was używa Igoogle (strona startowa od google.com) to pewnie już zauważył, że można edytować układ zakładek. Możemy wybrać ilość i rozmieszczenie kolumn z kilku dostępnych wariantów. W celu zmiany układu naszej zakładki należy wejść w opcje (rozwijane menu) „edytuj tę kartę”Niestety w moim odczuciu mimo tych drobnych zabiegów upiększających stronę startową google nadal jest ona mało przydatna. Główną wadą jaką odczuwam jest prędkość działania – nie wiem czym to do końca jest spowodowane.

Z pewnością jednak dla wielu osób jest to bardzo poręczne narzędzie, dzięki któremu mogą zbudować sobie stronę z ulubionymi i najczęsniej czytanymi informacjami.