Świat

Telewizja kulinarna - ifoods.tv

GM
Grzegorz Marczak
6

Nowy Irlandzki startup ifoods.tv to miejsce gdzie możemy nauczyć (teoretycznie) się gotować na podstawie filmów pokazujących jak zrobić konkretne danie. Wyśmienity pomysł na wykorzystywanie filmów wideo to przekazywania przepisów kulinarnych - oczywiście pomysł nie nowy ale z punktu widzenia użyt...

Nowy Irlandzki startup ifoods.tv to miejsce gdzie możemy nauczyć (teoretycznie) się gotować na podstawie filmów pokazujących jak zrobić konkretne danie.

Wyśmienity pomysł na wykorzystywanie filmów wideo to przekazywania przepisów kulinarnych - oczywiście pomysł nie nowy ale z punktu widzenia użytkowników bardzo ciekawy.Serwisów kulinarnych jest bardzo dużo, każdy z nich w jakiejś cześć posiada filmy video - na ifoods.tv filmy są podstawą serwisu. W Ifood odbywają się też różnego rodzaju konkursy gdzie użytkownicy mogą przesyłać własne kulinarne video (które zapewne będzie wykorzystane później na łamach strony).

Ciekawe czy nasze kulinarne portale myślą o tego typu rozwoju? i co by było gdyby zacząć zbierać takie materiały od użytkowników (oczywiście trzeba by było to weryfikować i za to płacić).

W każdym razie ja wieczorem mam zamiar pobrać kilka lekcji na temat robienia Irlandzkich steków :)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu