4

Hulu na iPhona – niestety (jeszcze) nie

Wczoraj po internecie krążyła bardzo ciekawa plotka jakoby serwis hulu.com przygotowywał mobilną wersję swojego serwisu dedykowaną na telefony iphone. Można by wyobrazić sobie mobilny dostęp do treści premium z serwisu hulu.com, można też powymyślać różne modele biznesowe oraz korzyści z informacji jakie dzięki takiemu posunięciu zyskało by hulu. Można by wreszcie wprowadzić (teraz w sumie […]

Wczoraj po internecie krążyła bardzo ciekawa plotka jakoby serwis hulu.com przygotowywał mobilną wersję swojego serwisu dedykowaną na telefony iphone.

Można by wyobrazić sobie mobilny dostęp do treści premium z serwisu hulu.com, można też powymyślać różne modele biznesowe oraz korzyści z informacji jakie dzięki takiemu posunięciu zyskało by hulu. Można by wreszcie wprowadzić (teraz w sumie też można) abonament na przed premierowe treści.

Niestety jeszcze tego samego dnia kiedy pojawiła się plotka została ona zdementowana przez reprezentanta serwisu hulu. W informacji możemy przeczytać, że twórcy skupiają się teraz na rozwoju swojego darmowego (wspartego reklamami) serwisu z treściami premium.

Można jednak założyć, że nawet jeśli plotka ta była by prawdziwa to autorzy hulu nie mieli by interesu w tym aby ją teraz potwierdzić.