Świat

Hulu na iPhona - niestety (jeszcze) nie

Grzegorz Marczak
Hulu na iPhona - niestety (jeszcze) nie
4

Wczoraj po internecie krążyła bardzo ciekawa plotka jakoby serwis hulu.com przygotowywał mobilną wersję swojego serwisu dedykowaną na telefony iphone. Można by wyobrazić sobie mobilny dostęp do treści premium z serwisu hulu.com, można też powymyślać różne modele biznesowe oraz korzyści z informa...

Wczoraj po internecie krążyła bardzo ciekawa plotka jakoby serwis hulu.com przygotowywał mobilną wersję swojego serwisu dedykowaną na telefony iphone.

Można by wyobrazić sobie mobilny dostęp do treści premium z serwisu hulu.com, można też powymyślać różne modele biznesowe oraz korzyści z informacji jakie dzięki takiemu posunięciu zyskało by hulu. Można by wreszcie wprowadzić (teraz w sumie też można) abonament na przed premierowe treści.

Niestety jeszcze tego samego dnia kiedy pojawiła się plotka została ona zdementowana przez reprezentanta serwisu hulu. W informacji możemy przeczytać, że twórcy skupiają się teraz na rozwoju swojego darmowego (wspartego reklamami) serwisu z treściami premium.

Można jednak założyć, że nawet jeśli plotka ta była by prawdziwa to autorzy hulu nie mieli by interesu w tym aby ją teraz potwierdzić.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu