Świat

Hulu jutro oficjalne uruchomienie serwisu.

Grzegorz Marczak
Hulu jutro oficjalne uruchomienie serwisu.
6

Hulu.com zapowiedział na jutro oficjalne otwarcie drzwi dla wszystkich internautów (w domyśle wszystkich, którzy mogą oglądać zamieszczone na hulu materiały czyli nie dla Polaków - no chyba, że skorzystam ze sprytnego małego programu) Czym tak naprawdę jest serwis Hulu? Moim zdaniem jest to prz...


Hulu.com zapowiedział na jutro oficjalne otwarcie drzwi dla wszystkich internautów (w domyśle wszystkich, którzy mogą oglądać zamieszczone na hulu materiały czyli nie dla Polaków - no chyba, że skorzystam ze sprytnego małego programu)

Czym tak naprawdę jest serwis Hulu? Moim zdaniem jest to przede wszystkim pogromca telewizji internetowej Joost i jej podobnych. Materiały premium znajdujące się w Hulu nie są serialami sprzed 20 lat lecz najnowszymi odcinkami jednych z najlepszych seriali telewizyjnych obecnie emitowanych (Prison Break czy Terminator: The Sarah Connor Chronicles itp)
Dodatkowo Hulu w tym tygodniu ma ogłosić partnerstwo z firmami takimi jak Warner Brothers Television Group czy Lionsgate - dzięki temu serwis wzbogaci się o kolejne materiały premium.

Misją i celem autorów serwisu jest posiadanie najlepszych treści video dostępnych w chwili obecnej w mediach - do osiągnięcia tego celu brakuje im jeszcze umów z firmami takimi jak ABC czy CBS. Nie wykluczone jednak, że jest tylko kwestią czasu kiedy również materiały z tych firm znajdą się na Hulu.

Jeśli ktoś was nie miał jeszcze okazji obejrzeć serwisu hulu i materiałów w nim dostępnych to polecam gorąco wycieczkę pod adres hulu.com - jakość i dostępność materiałów z pewnością nikogo nie rozczarują.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hulutelewizja internetowajoost