Świat

Guy Kawasaki kontra Steve Ballmer podczas MIX08

Grzegorz Marczak
11

Organizatorzy konferencji MIX08 (konferencja Microsoftu) zaprosili Guya Kawasaki do tego aby przeprowadził wywiad z Stevem Ballmerem. W pierwszym swoim pytaniu Guy zastanawiał się, czemu Microsoft go nie zatrudnił, potem jest już coraz bardziej ciekawie. Guy martwił się o dalszą karierę osoby w M...

Organizatorzy konferencji MIX08 (konferencja Microsoftu) zaprosili Guya Kawasaki do tego aby przeprowadził wywiad z Stevem Ballmerem.

W pierwszym swoim pytaniu Guy zastanawiał się, czemu Microsoft go nie zatrudnił, potem jest już coraz bardziej ciekawie. Guy martwił się o dalszą karierę osoby w Microsofcie która uznała, że będzie on dobrą osobą do przeprowadzenia wywiadu z Stevem.

Guy zdawał sobie sprawę, że powinien zadawać raczej proste pytania prowadzące do wyeksponowania potęgi Microsoftu i jego wspaniałej strategii. I tak też zaczął prostym pytaniem - Dlaczego Microsoft chce kupić Yahoo ? :)

Polecam obejrzenie tego wywiadu, obaj panowie świetnie się bawią tworząc przy okazji naprawdę ciekawe widowisko.Watch Steve Ballmer and Guy Kawasaki Keynote

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu