Huawei

Huawei uspokaja swoich klientów - powstała specjalna strona Huawei Matters

Grzegorz Ułan
Huawei uspokaja swoich klientów - powstała specjalna strona Huawei Matters
10

Kryzys na linii USA - Huawei musiał się już dać nieźle we znaki Huawei, który w różny sposób próbuje zniwelować aktualne i potencjalne straty z nim związane. Jednym z nich jest uruchomiona specjalna strona Huawei Matters, na której Huawei wyjaśnia klientom, co ten kryzys oznacza i odpowiada na najważniejsze pytania klientów.

Czy aktualni posiadacze smartfonów Huawei czy Honor mają się czego obawiać? Czy osoby, które zamierzają właśnie kupić któryś ze smartfonów Huawei lub Honor powinni przemyśleć tę decyzję? Prawdopodobnie nie, może się nawet tak zdarzyć, że kryzys zostanie zażegnany i wszystko rozejdzie się po kościach, jednak Huawei zdaje sobie sprawę, że choćby cień zwątpienia wśród klientów, może zaważyć na ich sprzedaży, więc stają na głowie, by ich uspokoić. Strona Huawei Matters powinna im w tym pomóc.

Huawei znacząco przyczynił się do rozwoju i popularyzacji systemu Android na całym świecie. Jako jeden z kluczowych globalnych partnerów Androida, ściśle współpracujemy z ich platformą open-source w celu tworzenia ekosystemu, który przynosi korzyści zarówno użytkownikom końcowym, jak i całej branży. Jednocześnie będziemy nadal budować bezpieczny i zrównoważony ekosystem oprogramowania, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenia dla wszystkich użytkowników z całego świata.

Huawei zapewni aktualizacje zabezpieczeń i będzie świadczył usługi posprzedażowe dla wszystkich smartfonów i tabletów marek Huawei oraz Honor – tych, które już zostały sprzedane i tych, które są obecnie dostępne w sprzedaży na całym świecie.

Jednocześnie będziemy nadal budować bezpieczny i zrównoważony ekosystem oprogramowania, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenia dla wszystkich użytkowników z całego świata.

Huawei w swoim oświadczeniu podkreśla, że smartfony Huawei i Honor już sprzedane, ale także te, które zostaną sprzedane nadal będą otrzymywać aktualizacje aplikacji z Google Play, a co najważniejsze aktualizacje zabezpieczeń, co ma potwierdzenie w osobnym oświadczeniu Google.

Dodatkowo, na tej samej stronie Huawei zamieścił 11 najczęściej otrzymywanych pytań od klientów, wraz ze swoimi odpowiedziami, co powinno na jakiś czas uspokoić obecnych i przyszłych klientów. Pamiętajmy też, że Huawei jednocześnie pracuje nad swoim systemem Ark OS, co powinno z kolei ustrzec tego producenta od podobnych problemów w przyszłości.

Źródło: Huawei.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu