Huawei

Oficjalne ceny Huawei P20 i P20 Pro w Polsce. Co dostaniemy w przedsprzedaży?

Albert Lewandowski
Oficjalne ceny Huawei P20 i P20 Pro w Polsce. Co dostaniemy w przedsprzedaży?
6

Jesteśmy tuż po poznaniu flagowych smartfonów trzeciego producenta na świecie, czyli Huawei P20 i P20 Pro. Teraz poznaliśmy natomiast ich oficjalne ceny w Polsce oraz data rozpoczęcia ich sprzedaży.

Genialne nowości

Huawei P20 oraz P20 Pro były wyczekiwane przez wiele osób. Dzisiaj wreszcie je oficjalnie poznać i rzeczy widać w nich widoczny progres względem poprzedników. Przede wszystkim zastosowano w nich ekrany o proporcjach 18,7:9 z charakterystycznym wcięciem w ekranie u góry. Mniejszy model ma panel IPS o przekątnej 5,8 cala, a większy 6,1 i wykonano go w technologii OLED.

Zastosowano w nich także procesor Kirin 970. Ponownie pochwalono się możliwością układu, jeżeli chodzi o umiejętność uczenia maszynowego. Najważniejszą nowością okazuje się być jednak potrójny aparat w Huawei P20 Pro. Droższy wariant wyróżnia się także wodo- i pyłoodpornością. Więcej na ich temat dowiecie się z artykułu Pawła.

Cena Huawei P20

W ofercie przedsprzedażowej Huawei P20 Pro będzie wyceniony na 3499 złotych, a w pakiecie będzie dodawany tablet Huawei Mediapad T3 8.0 WiFi. Z kolei Huawei P20 będzie oznaczał wydatek 2699 złotych – gratisowo do niego dostaniemy kamerkę Huawei EnVizion 360 Camera. Obecnie można je nabyć za pośrednictwem sklepu x-kom. Pierwsze egzemplarze do klientów w Polsce trafią 12 kwietnia.

źródło: informacja prasowa, x-kom

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu