Mobile

Huawei Mate 9 ma mieć zakrzywiony wyświetlacz [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Huawei Mate 9 ma mieć zakrzywiony wyświetlacz [prasówka]
19

Jeżeli plotki się potwierdzą, Huawei Mate 9 będzie jedną z najciekawszych alternatyw dla ściąganego właśnie z rynku Galaxy Note'a 7. Urządzenie miałoby bowiem posiadać zakrzywiony wyświetlacz

Huawe Mate 9 - pierwsze przecieki

W sieci pojawiły się grafiki prezentujące nowego smartfona z serii Huawei Mate. Urządzenie miałoby wejść na rynek w dwóch wariantach. Jeden z nich ma prezentować się klasycznie, a drugi posiadać zakrzywiony wyświetlacz. Co istotne, zakrzywienie ma bardzo mocno przypominać to, z którym mieliśmy do czynienia w przypadku smartfonów Samsung Galaxy S6 Edge i S7 Edge, a także Note 7. Nowe telefony Huawei mają nosić nazwy kodowe Manhattan i Long Island. Oba będą należeć do górnego segmentu cenowego, ale to ten ostatni ma być klasyfikowany jako premium. Niepokoić może fakty, że prawdopodobnie Long Island będzie sprzedawany wyłącznie w Chinach. Premiera obu modeli ma odbyć się w listopadzie w Monachium. Żadnych innych szczegółów póki co nie znamy.

Titanfall 2 - nowy trailer

Do premiery Titanfalla 2 zostało już naprawdę niewiele czasu. Gra ma zadebiutować pod koniec miesiąca. Największą nowością będzie tutaj oczywiście wprowadzenie trybu dla pojedynczego gracza, którego, mimo bardzo rozbudowanego świata i spójnej konwencji, jedynka była pozbawiona. Na najnowszym trailerze twórcy tłumaczą, jakie założenia i idee przyświecały im podczas projektowania kampanii. Ma ona podejmować m.in. wątek więzi m.in. tytanem i głównym bohaterem. Nie zabraknie też w niej walk z bossami i elementów logicznych oraz eksploracji. Więcej dowiecie się z zamieszczonego wideo.

Zmiany w dialerze Google'a dla Androida

Google przygotowuje się do wprowadzenia do sklepu Play nowej wersji aplikacji dialera. Wraz z przeskoczeniem z wersji 4.1 na 5.1 zadebiutuje w nim zupełnie nowy, odświeżony interfejs. Różnice będą widoczne nie tylko po uruchomieniu programu, ale również na ekranie przychodzącego połączenia. Wprowadzono tam zupełnie nowy układ ikon, nowe tło, a także dodatkowe animacje. Zmian na pewno nie doczeka się natomiast blok numeryczny, który w dalszym ciągu będzie wywoływany dopiero po stuknięciu w ikonkę. Zmiany doskonale zaprezentowano na powyższym klipie wideo. Jest zdecydowanie ładniej i bardziej intuicyjnie. Nową wersję dialera możecie pobrać natomiast z bazy APK Mirror.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AndroidMobilehuaweiSmartfony