Huawei

Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro - znamy polskie ceny

Kamil Pieczonka
Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro - znamy polskie ceny
6

W chwili gdy czytacie te słowa, w Londynie kończy się konferencja, na której zaprezentowano najnowsze smartfony Huawei z rodziny Mate 20. Dwa nowe modele już od teraz dostępne są w przedsprzedaży w największych sklepach w Polsce. Poza smartfonami, w pakiecie otrzymacie również kilka dodatków.

Huawei Mate 20/Mate 20 Pro - ceny

Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj dokładnie o 16:00 i potrwa do 4 listopada lub do wyczerpania zapasów. Cena modelu Huawei Mate 20 została ustalona na poziomie 2999 PLN, a w pakiecie poza samym smartfonem otrzymacie również opaskę ze słuchawką Huawei TalkBand B3 lite 5. Za Huawei Mate 20 Pro trzeba będzie zapłacić już 4299 PLN, czyli wyraźnie więcej niż za zeszłoroczny model Mate 10 Pro, który w dniu premiery kosztował 3499 PLN. W pakiecie startowym poza smartfonem znajdzie się również bezprzewodowa ładowarka o mocy 15W oraz karta pamięci o pojemności 128 GB. To przynajmniej nieznacznie łagodzi dosyć wysoką, startową cenę tego modelu.

Na temat specyfikacji i możliwości tych smartfonów nie będę się tutaj rozwodził, Paweł Winiarski miał okazję już spędzić z nimi trochę czasu i zebrał wszystkie najważniejsze informacje w swoim wideo, które znajdziecie tutaj. Warto się z tym zapoznać, zanim zdecydujecie się wydać niemałe przecież pieniądze.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu