Artykuł sponsorowany

InFocus Awards 2019. Jak wygrać warsztaty z Marcinem Tyszką i genialne nagrody?

Albert Lewandowski
InFocus Awards 2019. Jak wygrać warsztaty z Marcinem Tyszką i genialne nagrody?
2

Huawei przyzwyczaił nas do kładzenia sporego nacisku na jakość wykonywanych zdjęć w swoich smartfonach. Zdążył już zresztą udowodnić, że za tym idą w parze najnowsze rozwiązania z najwyższej półki, które pozwalają naprawdę pobawić się w profesjonalnego fotografa. Teraz właściciele telefonów Huawei mają szansę spróbować swoich sił w wyjątkowym konkursie InFocus Awards 2019, w którym walczyć będą fotograficzne prace od osób z 21 krajów, a nagrody z pewnością należą do atrakcyjnych. Wystarczy tu wspomnieć o 10 tysiącach euro dla zwycięzcy oraz nagrodach rzeczowych, takich jak laptop Huawei Matebook 13 czy smartwatch Huawei Watch GT.

Huawei współpracuje z profesjonalistami

Jednym z jurorów konkursu InFocus Awards 2019 jest Marcin Tyszka. Obecnie to najbardziej znany polski fotograf mody na świecie, a jego zdjęcia pojawiają się w największych magazynach mody, m.in. Vogue, Elle czy Harper’s Bazaar. Od kwietnia jest również członkiem Team Huawei. Pierwszy wspólny projekt firmy i znanego fotografa była profesjonalna sesja okładkowa wykonana smartfonem Huawei P30 dla magazynu Glamour.

Ostatnio Marcin Tyszka wykonał specjalną sesję zdjęciową, w której wzięli udział również dwójka członków Team Huawei: Karolina Pisarek oraz Damian Kordas. Inspiracją do wykonania tej unikalnej sesji są kategorie konkursowe w InFocus Awards 2019, czyli niezwykłym konkursie dla fanów mobilnej fotografii i nie tylko, oraz odkrywanie piękna poprzez lustra i surową stylistykę. Efekty tej sesji możecie podziwiać w samym artykule.

Jak wygrać zaproszenie na warsztaty z Marcinem Tyszką?

Huawei przygotował tu prawdziwą niespodziankę dla właścicieli smartfonów Huawei. Jeżeli lubicie robić zdjęcia, to jest to coś specjalnie dla Was, ponieważ wszyscy uczestnicy mogą powalczyć o zaproszenie na warsztaty z Marcinem Tyszką. Jedyne co należy zrobić to zgłosić zdjęcie do konkursu InFocus Awards 2019, który został opisany poniżej, i dodatkowo umieścić je na swoim profilu na Instagramie lub Facebooku z hashtagiem #InFocusPL. Lista szczęśliwców, którzy będą mogli wziąć udział w warsztatach, zostanie opublikowana w mediach społecznościowych Huawei Mobile Polska.

Jeżeli natomiast jeszcze nie masz smartfona Huawei, a chciałbyś pokazać swoją kreatywność i zawalczyć o nagrody, to teraz jest świetna okazja by go kupić, ponieważ przez cały sierpień smartfony Huawei będą dostępne w atrakcyjnych cenach, a niektóre również w ciekawych zestawach z akcesoriami. Niewątpliwie stanowi to świetną okazję do wzięcia udziału w konkursie oraz stania się właścicielem świetnego urządzenia.

InFocus Awards 2019 – proste zasady, niezwykłe emocje

Przejdźmy już jednak do tego, na czym polega sam konkurs. Huawei przygotował tu hasło główne, które ma inspirować uczestników i wskazywać na to, na czym należy się skupić w swoich pracach. Brzmi ono: Nieodkryte Piękno. Kierować ma Was na zdjęcia przedstawiające piękne i zarazem nieoczywiste miejsca i sytuacje, takie, które potrafią umknąć uwadze w codziennym pośpiechu, a znajdują się na wyciągnięcie ręki. Poniżej możecie obejrzeć film, przedstawiający, o co dokładniej chodzi i myślę, że będzie to dla Was cenna wskazówka.

https://www.youtube.com/watch?v=srw_trkyYOU&t=10s

Swoje prace fotograficzne należy zgłaszać na dedykowanej platformie (oto link). Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zmaganiach w jednej, kilku lub wszystkich kategoriach konkursowych. Pięć spośród nich skupia się na zdjęciach:

 • Twarze – sztuka portretu;
 • Emocje;
 • Witaj, życie!;
 • Z odległości;
 • Storyboard – historie opowiedziane w dziewięciu kadrach.

Dla fanów filmów Huawei przygotował również specjalną kategorię:

 • Żyj chwilą – filmy trwające do 30 sekund, utrwalające ciekawe historie.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie pozostaje wykonanie swojego dzieła fotograficznego lub filmowego smartfonem marki Huawei oraz zgłoszenie pracy do 11 sierpnia 2019 roku. Warto dodać, że każda osoba może wysyłać dowolną liczbę zdjęć, co stanowi ciekawą opcję i niewątpliwie uatrakcyjnia to całe wydarzenie. Trzeba tu wspomnieć, że o nagrody będą walczyć osoby z 21 krajów z Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii, zatem nie mówimy tu o jedynie lokalnym konkursie.

Dlaczego natomiast warto wziąć udział w tych zmaganiach? Na pewno stanowi to świetną inspirację do rozpoczęcia lub rozwinięcia swoich umiejętności fotograficznych. Smartfon mamy zawsze przy sobie, a zamontowany w nim aparat potrafi pozytywnie zaskoczyć i myślę, że to świetna rozrywka oraz zajęcie w czasie wolnym. Do tego dochodzi możliwość rywalizacji z innymi użytkownikami Huawei z wielu krajów. Nie sposób tu też nie wspomnieć o nagrodach do wygrania.

Zwycięzca, zdobywca Grand Prix, może liczyć na nagrodę pieniężną w wysokości 10 tysięcy euro oraz rzeczowe w postaci laptopa Huawei Matebook 13 i smartwatcha Huawei Watch GT. Oprócz tego specjalne nagrody zostały przygotowane dla wygranych w każdej z sześciu wspomnianych wcześniej kategorii, którzy mogą liczyć na 2 tysiące euro, komputer Huawei Matebook 13, telefon Huawei P30 Pro oraz zegarek Huawei Watch GT. Zwycięzcy drugich i trzecich miejsc otrzymają z kolei, odpowiednio, smartfony Huawei P30 Pro oraz Huawei P30.

Konkurs InFocus Awards 2019 zostanie rozstrzygnięty na początku września. Regulamin konkursu możecie znaleźć bezpośrednio na stronie konkursu.

W jury InFocus Awards 2019 zasiadają:

 • Marcin Tyszka;
 • Yanmin Wang - Prezes Huawei Consumer Business Group w regionie CEE i Krajach Nordyckich;
 • Nikolaj Thaning Rentzmann – duński artysta specjalizujący się w fotografii krajobrazowej i  podróżniczej; 
 • Emma Svensson – szwedzka fotografka specjalizująca w fotografii portretowej i modowej;
 • Yener Torun – turecki architekt i fotograf, specjalizujący się w przekształcaniu miejskiego krajobrazu w geometryczną abstrakcję, która staje się tematem jego fotograficznych projektów;
 • VuThéara Kham – francuski fotograf o kambodżańskich korzeniach, pasjonat fotografii ulicznej, krajobrazu miejskiego krajobrazu i eksperymentowania ze światłem i perspektywą.

Wystartuj już dzisiaj w InFocus Awards 2019!

Niewątpliwie konkurs InFocus Awards 2019 zapowiada się niezwykle interesująco. Uważam, że warto spróbować swoich sił i sprawdzić, jak dobre aparaty są stosowane w smartfonach Huawei. Myślę, że możliwe do zdobycia nagrody zachęcą sporo osób. Moim zdaniem to również świetna inicjatywa ze strony Huawei, który chce zachęcić swoich klientów do odkrycia lub rozwijania swoich umiejętności artystycznych. Już nie mogę doczekać się zobaczenia najlepszych prac, które z pewnością zaskoczą.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Huawei.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu