Netflix

Wiemy, kiedy premiera 6. sezonu House of Cards - Netflix podał datę!

Konrad Kozłowski
Wiemy, kiedy premiera 6. sezonu House of Cards - Netflix podał datę!
12

Ostatni sezon "House of Cards" zbliża się wielkimi krokami. Niedawno potwierdzono zakończenie zdjęć, a dzisiaj Netflix podał datę premiery 6. sezonu serialu. Musimy jeszcze na nią zaczekać, ale nie aż tak długo!

Data premiery 6. sezonu House of Cards

Do tej pory wiedzieliśmy tylko, że ostatni sezon "House of Cards" zadebiutuje jeszcze w tym roku. Dosłownie przed chwilą podano informację, że premiera odbęzie się dokładnie 2 listopada. Przed nami więc dokładnie 87 dni oczekiwania. Kiedy zobaczymy pierwszy zwiastun? Mam nadzieję, że jak najszybciej, ale nie wierzę w termin bliższy niż okolice września.

Poznajecie plakat ostatniego sezonu House of Cards? Powinniście

Jeśli wydaje wam się, że już gdzieś widzieliście ten plakat, to macie rację. Taki sam towarzyszył pierwszemu sezonowi "House of Cards", gdy Netflix nie był jeszcze w Polsce obecny. Wtedy w centrum plakatu znajdował się Frank Underwood, teraz zastępuje go Claire Underwood. Po skandalu serial opuścił Kevin Spacey odgrywający rolę Francisa, którego prawdopodobnie nie zobaczymy już na ekranie nawet przez chwilę. Wiele mówi się o jego pozbyciu się z historii przez scenarzystów, ale wszystkie teorie są nieoficjalne - na pewno główną bohaterką 6. sezonu "House of Cards" będzie Claire, ale w obsadzie serialu są też nowe twarze.

Czy historia zatoczy koło i Claire również będzie musiała pożegnać się Białym Domem? Nie zdziwiłbym się, gdyby do tego doszło. Plakat jednoznacznie sugeruje, że cały serial wraca do swoich korzeni. Trudno będzie mi/nam przeboleć brak tego, który to wszystko zapoczątkował, ale im bliżej premiery, tym bardziej wierzę w scenarzystów 6. sezonu, którzy musieli działać bardzo szybko w świetle wydarzeń. Niedługo po ogłoszeniu zmian napisałem, że to dla mnie koniec House of Cards. Pewien rozdział na pewno się zakończył.

Pierwszy teaser 6. sezonu House of Cards

Netflix opublikował do tej pory tylko krótki teaser 6. sezonu, który pokazuje nam zmianę u sterów - i w serialu, i serialu. Claire Underwood będzie starała się utrzymać władzę i zapewne pozbyć się największego przeciwnika, czyli swojego męża Francisa Underwooda.

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu