17

Heroo Mobile – wystartowała pierwsza telefonia komórkowa dla dzieci

Operatorów wirtualnych mamy już w Polsce sporo, Heroo Mobile jest kolejnym na tej liście, jednak różni się nieco od pozostałych, gdyż dedykowany jest dla dzieci z pełną kontrolą rodzicielską.

Oferta Heroo Mobile wystartowała dziś, na ich stronie możecie zapoznać się już z ich ofertą. Korzystanie z usług Heroo przez dzieci, wspomagane będzie ułatwieniami dla rodziców w postaci alertów bezpieczeństwa (bieżąca lokalizacja dziecka), dostępu do billingu połączeń wykonywanych przez dzieci w czasie rzeczywistym czy filtrowanie dostępu do treści dla dorosłych, już na poziomie serwerów operatora.

Całość będzie obsługiwana z poziomu aplikacji mobilnej Heroo Mobile dla rodziców i Heroo Mobile dla dziecka, dostępnych na smartfony z Androidem i iOS. Operator przygotował na start pięć pakietów, różniących się od siebie liczbą dostępnych GB transferu danych czy darmowych połączeń i wiadomości.

Ruuuszamy! I uchylamy Wam rąbka tajemnicy z konferencji prasowej Heroo Mobile na Stadionie Narodowym. Zajrzyjcie jak to wygląda! 😄🎬

Opublikowany przez Heroo Mobile Czwartek, 24 września 2020

Najtańszy plan Bohaterski kosztuje 9 zł miesięcznie i zawiera w sobie 60 minut na numery komórkowe i stacjonarne w miesiącu, wymienne na darmowe SMS-y i transfer danych 500 MB. W tym abonamencie podpisujemy zobowiązanie na 24 miesiące.

Kolejny plan to pakiet Pomocny, który zawiera dwa razy więcej darmowych połączeń wymiennych na SMS-y – 120 minut oraz 1 GB transferu danych. Koszt pakietu to 19 zł i również wiąże się z podpisaniem dwuletniej umowy.

Pakiet Kreatywny, to już nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i transfer danych z limitem 3 GB w miesiącu. W tym przypadku podpisujemy umowę na 12 miesięcy. W pakiecie Odkrywczy, dostępnych mamy 5 GB transferu danych za 39 zł miesięcznie (umowa na 12 miesięcy). Ostatni pakiet Przyjazny dostępny jest w opcji umowy na pół roku, kosztuje 49 zł i zawiera pełen no limit na rozmowy i wiadomości oraz 7 GB transferu danych.

Umowę można podpisać jako klient indywidualny jak i biznesowy. Zamówienie abonamentu możemy złożyć online, dokumenty i kartę SIM dostarcza kurier pod wskazany adres.