Gry

Hearthstone już dostępny!

Filip Żyro
9

Blizzard udostępnił link dający dostęp do open bety Hearthstone’a, która właśnie ruszyła. Dla niezorientowanych warto wyjaśnić, że jest to nowy tytuł od elektronicznego giganta, którego najkrócej można określić mianem karcianego RPG. Hearthstone od dłuższego czasu rozgrzewa wyobraźnię graczy z c...

Blizzard udostępnił link dający dostęp do open bety Hearthstone’a, która właśnie ruszyła. Dla niezorientowanych warto wyjaśnić, że jest to nowy tytuł od elektronicznego giganta, którego najkrócej można określić mianem karcianego RPG.

Hearthstone od dłuższego czasu rozgrzewa wyobraźnię graczy z całego świata. Początkowo był to mały projekt, który obecnie urósł do wielkich rozmiarów i został bardzo ciepło przyjęty nawet przez zagorzałych krytyków Blizzarda, którzy odwrócili się od firmy po kilku nieprzemyślanych posunięciach. Hearthstone całymi garściami czerpie z uniwersum Blizzarda, wykorzystując postaci i bohaterów znanych World of Warcraft. Gra opiera się na budowaniu odpowiedniego deku karta, doborze odpowiedniej strategii gry oraz rozpoznaniu przeciwnika. Gra toczy się na arenie, na której gracze w swoich rundach wykładają karty, którym przypisane są konkretne umiejętności lub zaklęcia.

Każdy kto miał okazję grać w karciane RPG jest w stanie nauczyć się podstawowych zasad rozgrywki w ciągu kilkunastu minut. Cała zabawa zaczyna się jednak, gdy zaczniemy dopieszczać nasze talie kart, które można zdobyć za regularną grę lub zapłacić za nie prawdziwymi pieniędzmi. Hearthstone jest wyczekiwany przez graczy na całym świecie, a open betę w dzisiejszych czasach można uznać praktycznie za oficjalną premierę. Jeżeli więc nie jesteście w pracy lub w szkołach wypróbujcie nowy tytuł Blizzarda, który zdobywa uznanie w oczach graczy.

Link do strony, na której znajdziecie klienta gry do pobrania.

Odsyłamy również do serwisu Niezgrani.pl gdzie znajdziecie praktyczny poradnik odnośnie rozgrywki w Hearthstone’a.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GrygamesblizzardHearthstone