Telewizja

HBO2 i HBO3 dostępne w ramach HBO GO. Kanał zostanie też odkodowany na święta! [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
HBO2 i HBO3 dostępne w ramach HBO GO. Kanał zostanie też odkodowany na święta! [prasówka]
8

Subskrybenci usługi HBO GO mają powody do radości. W ramach usługi otrzymali teraz dostęp do kanałów HBO2 oraz HBO3. Wszyscy pozostali użytkownicy kablówek i telewizji satelitarnych będą mogli w święta oglądać HBO3.

HBO2 i HBO3 w HBO GO

Dotąd w ramach HBO GO subskrybenci mieli dostęp jedynie do głównego kanału. Teraz mogą oglądać również HBO2 oraz HBO3 (do niedawna HBO Comedy). Co istotne, w dniach 26-28 marca klienci nc+, Cyfrowego Polsatu i wielu kablówek będą mogli bezpłatnie oglądać HBO3. Ma to na celu promocję nowego kanału. Z tej okazji stacja planuje w tym czasie wyemitować maraton serialu Gra o Tron.

Steam uruchomiony na Remix OS

Pamiętacie Remix OS? To Android z interfejsem przypominającym mocno Windowsa. Twórcom udało się uruchomić na nim... klienta Steama. Remix OS został jakiś czas temu udostępniony jako obraz. System znajduje się w wersji alpha i jest stale rozwijany. Widać, że jego autorzy celują w użytkowników desktopowych i chcą zapewnić im dostęp do aplikacji z Androida połączonych z częścią możliwości Windowsa. To ambitny plan - pytanie, co z wydajnością.

Foxconn obniża ofertę na przejęcie Sharpa

Nie od dziś wiadomo, że tajwański Foxconn przymierza się do przejęcia Sharpa. Dotąd mówiono o ofercie w wysokości 4,4 mld dolarów za 66 proc. udziałów. Teraz okazuje się, że nowy nabywca... obniża kwotę, jaką proponuje Sharpowi o niebagatelne 100 mln dolarów. Ma to związek z zobowiązaniami Japończyków, o których nowy właściciel nie został poinformowany. Mówi się też o gorszych niż przewidywano wynikach finansowych. Ogólnie zatem sytuacja Sharpa wygląda źle, a włodarze Foxconna zastanawiają się pewnie, czy aby na pewno słusznie wydali pieniądze.

Evolution Studios zamknięte

Twórcy DriveClub idą pod nóż. Studio znajdowało się pod banderą Sony i było odpowiedzialne za exclusive'y na konsole PlayStation. Niestety ich najważniejszy projekt zaliczył falstart - premierę przekładano, serwery nie działały, a gracze byli sfrustrowani. Ogólnie DriveClub okazał się naprawdę widowiskową i fantastyczną produkcją, ale dopiero jakiś czas po debiucie. Studio przeżywało problemy. W marcu ubiegłego roku zwolniono 50 osób i dokonano głębokiej restrukturyzacji. Teraz Sony zdecydowało się całkowicie rozwiązać ekipę. Japończycy obiecują, że zaoferują pracownikom Evolution stanowiska wewnątrz struktur Sony Computer Entertainment, a także pomoc w znalezieniu nowych posad.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

telewizjaTVHBO GOhbo