Telekomy

Showmax na 3 miesiące i Storytel na miesiąc za darmo w T-Mobile

KP
Kamil Pieczonka
7

T-Mobile rozszerza swoją ofertą serwisów wideo dostępnych w ramach abonamentu na usługi telekomunikacyjne. Od dzisiaj w ramach usług T-Mobile można opłacać też abonament za dostęp do serwisu wideo Showmax oraz do księgarni z audiobookami - Storytel. Dodatkowo w ramach promocji, pierwsze 3 miesiące w Showmax i pierwszy miesiąc w Storytel, są darmowe.

Showmax w T-Mobile za 19,90 PLN

Cena za dostęp do serwisu Showmax w ramach abonamentu T-Mobile jest standardowa, wynosi 19,90 PLN. Ułatwieniem może być za to fakt, że wszystko zapłacimy w ramach jednego rachunku, bez konieczności podawania swoich danych płatniczych na stronie dostawcy usługi wideo. Dodatkowo przez pierwsze 90 dni od aktywacji można korzystać z serwisu za darmo. Z usługi można zrezygnować w każdej chwili. Rejestracji można dokonać pod tym adresem.

Dodatkowo posiadacze usługi Supernet Video nie będą musieli martwić się o wykorzystanie pakietu danych. W ramach miesięcznej opłaty na poziomie 5 PLN (jakość DVD) lub 15 PLN (jakość FullHD) za transfer danych z takich usług jak YouTube, Netflix, Vevo, TVP Stream, TVP Sport, Player, VOD.pl, WP Pilot Chili Cinema czy wreszcie Showmax nic nie zapłacimy i nie pomniejszy on naszego pakietu.

Uważnie obserwujemy jak zmieniają się potrzeby naszych klientów i sposób wykorzystania przez nich urządzeń mobilnych. Dla T‑Mobile, jako nowoczesnego operatora i dostawcy usług telekomunikacyjnych, mobilne video stanowi jeden z kluczowych kierunków rozwoju sieci. Kiedy jako pierwsi na rynku wprowadzaliśmy usługę Netflix dla naszych abonentów, a później serwis Supernet Video, wiedzieliśmy, że jesteśmy w czasie, gdy telewizja przenosi się do smartfonów. Dlatego dziś portfolio atrakcyjnych ofert dla klientów wzbogacamy o wspólną propozycję z Showmax i Storytel

- mówi Piotr Markowski, Dyrektor Departamentu Marketingu B2C w T‑Mobile.

Storytel w T-Mobile za 29,90 PLN

Identyczną ofertę sieć przygotowała również dla miłośników audiobooków. W ramach opłaty za telefon można też opłacać abonament Storytel (29,90 PLN), co pozwala na dostęp do tysięcy audiobooków bez żadnych limitów ilościowych. Tutaj także w ramach promocji, abonenci sieci T-Mobile zyskują dostęp do oferty serwisu na 30 dni za darmo, i także w tym przypadku z oferty można zrezygnować w dowolnej chwili. Więcej na temat tej usługi znajdziecie na dedykowanej stronie.

Tidal w Heyah na 3 miesiące za darmo

T-Mobile przygotowało również promocję dla użytkowników sieci Heyah. Każdy kto od dzisiaj do końca stycznia 2018 aktywuje usługę Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 10 GB Internetu za 25 PLN (na 30 dni), otrzyma dodatkowe 10 GB internetu do wykorzystania przez następne 30 dni oraz darmowy dostęp do usługi Tidal na 3 miesiące.

Ofertę uprawniającą do skorzystania z bonusu można aktywować:

• poprzez wysłanie Ekspresowego kodu *140*298#
• wysłanie SMS-a o treści AKTYWACJA na numer 469
• w Biurze Obsługi Użytkownika
• w Punktach Sprzedaży T‑Mobile

Darmową subskrypcję TIDAL aktywuje się wysyłając SMS o treści TIDAL na numer 8008.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu