Internet

HBO GO dostępne z internetem LTE w Cyfrowym Polsacie, bez umowy na telewizję!

Grzegorz Ułan
13

Osobiście mógłbym powiedzieć - za późno, brak tej opcji był jednym z głównych powodów zmiany operatora na Plusa, po 4 latach w CP. Ucieszą się jednak obecni i przyszli klienci internetu w Cyfrowym Polsacie. Dla przypomnienia dodam, że początkowo HBO GO udostępnione było jedynie w Plusie. To mnie sku...

Osobiście mógłbym powiedzieć - za późno, brak tej opcji był jednym z głównych powodów zmiany operatora na Plusa, po 4 latach w CP. Ucieszą się jednak obecni i przyszli klienci internetu w Cyfrowym Polsacie. Dla przypomnienia dodam, że początkowo HBO GO udostępnione było jedynie w Plusie. To mnie skusiło i zdecydowałem się na przejście.

Od wczoraj HBO GO dostępne jest w CP w ofercie internetu mobilnego i domowego, bez konieczności zawierania umowy na telewizję. Ceny są takie same jak w Plusie, czyli za 20 zł możemy oglądać HBO GO oraz HBO HD w internecie na desktopie jak i na urządzeniach mobilnych.

50gb

Podobnie też jak w Plusie początkowo bez opłat, z tą różnicą że w CP HB GO będzie za darmo przez 3 miesiące, a nie dwa jak to ma miejsce w Plusie. Oczywiście najistotniejsza jest tu kwestia transferu danych, otóż internet LTE również jest tu bez limitu i bez ograniczenia prędkości w zasięgu tej technologii. Jak jest w rzeczywistości mogę powiedzieć, że w Plusie mam jeszcze 3 dni do końca pierwszego okresu rozliczeniowego, zużyty podstawowy pakiet 50 GB w zasięgu każdej technologii, a łącznie około 170 GB i żadnego lejka nie ma.

472x350_hbogo_data

Cieszy ten ruch ze strony CP, ale martwi brak komunikacji wewnątrz firmy. Od października do listopada przeprowadziłem 3 rozmowy przedłużeniowe, w których za warunek pozostania w CP podawałem dostępność HBO GO, ale za każdym razem dostawałem informację, że to nie jest i nie będzie możliwe bez wykupienia telewizji. Wprawdzie decyzja o udostępnieniu HBO GO mogła nastąpić w ostatnich dniach, ale nie chce mi się wierzyć, że nie planowali od dawna wprowadzenie jej właśnie przed świętami.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu