VOD

Trzy kanały HBO w pakiecie z Cinemax i AXN bez umowy z operatorem już dostępne na iplaTV

Grzegorz Ułan
Trzy kanały HBO w pakiecie z Cinemax i AXN bez umowy z operatorem już dostępne na iplaTV
50

HBO bez umowy to temat, który pojawia się od premiery kanału w Polsce. Od początku dostępny był tylko u operatorów, a więc trzeba było dodatkowo za niego płacić. Światełko w tunelu pojawiło się pod koniec 2017 roku, kiedy to HBO udostępniło HBO GO w sprzedaży bezpośredniej dla swoich klientów w Czechach, Słowacji, na Węgrzech i w Rumunii.

Zapytaliśmy wtedy polski oddział HBO na Facebooku o termin udostępnienia w ten sam sposób HBO GO w Polsce, w odpowiedzi dostaliśmy zapewnienie, że poinformują o tym od razu, prosząc o cierpliwość.

Do tej pory oprócz klientów telewizji kablowych i satelitarnych, najłatwiej uzyskać dostęp do kanałów HBO mieli klienci Play i Plusa, posiadając u nich abonament na telefon czy internet mogą dokupić HBO GO wraz z dostępem do HBO , HBO 2 i HBO 3.

Ostatnio również posiadacze Player.pl uzyskali możliwość dostępu do tych kanałów, ale bez usługi HBO GO i konieczne do ich wykupienia jest posiadanie pakietu Start Extra, który kosztuje 20 zł/30 dni, a więc łącznie 40 zł.

Podobną opcję będą mieli teraz użytkownicy iplaTV, którzy oprócz HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD w jednym pakiecie dostaną jeszcze Cinemax HD, Cinemax 2 HD, AXN HD, AXN Black, AXN Spin HD oraz AXN White. Całość za 35 zł.

Na pewno warto skorzystać i wypróbować tę ofertę, zwłaszcza, że na 14 dni jest za darmo, w tym czasie można obejrzeć ze dwa sezony jakiegoś serialu, a jest ich wiele do wyboru. Wymienię tylko Gra o Tron, Banshee, Pakt, Tabu czy Westworld.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu