Android

A może partyjka Gwinta, Wiedźminie? Gra jest już dostępna za darmo na Androidy

Weronika Makuch
8

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana zawitała w końcu na Androidach. To świetna wiadomość dla fanów karcianek.

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana radzi sobie całkiem dobrze. Wśród karcianek zajmuje dumne wysokie miejsce zaraz obok Hearthstone'a od Blizzarda. Rok temu wiedźmińska karcianka pojawiła się na urządzeniach z systemem iOS. Teraz wreszcie przyszła pora na Androidy. Każdy posiadacz telefonu z tym systemem może ściągnąć grę i bawić się w najlepsze.

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana jest dostępny w Sklepie Play

https://www.instagram.com/p/B-HZGTJjXqx/

Gwint jest darmową grą karcianą osadzoną w uniwersum Wiedźmina. Wszystko zaczęło się od przyjemniej minigry w Wiedźminie 3: Dziki Gon, którą pokochała cała masa graczy. Projekt wyewoluował w samodzielną produkcję, która odniosła spory sukces na całym świecie. Z kolei z Gwinta wyrosła kolejna gra - Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. Rozwijający się łańcuszek przyniósł graczom wiele dobrego.

Wsteczna kompatybilność w PlayStation 5 jednak z tysiącami gier. Sony zmienia taktykę

Jeżeli chcecie pobrać Gwinta na urządzenie z Androidem posiadające co najmniej 1.5 GB pamięci RAM potrzebujecie około 2.8 GB miejsca i systemu w wersji minimum 7.0.  Najnowsza wersja posiada opcję synchronizacji postępu zarówno z wersją na komputery jak i urządzenia z iOS-em. Możecie bawić się do woli na każdym z tych urządzeń i nie martwić się, że po przejściu na inne będziecie musieli zaczynać wszystko od nowa. Kolekcja kart jest przecież bardzo istotna!

Gry w czasach zarazy, czyli najlepsze produkcje o epidemiach i wirusach

Z okazji premiery gry na Androidzie każdy, kto zaloguje się do gry przed południem 31 marca, otrzyma Potężną Beczkę Premium. Dodatkowo, każda osoba, która dokonała wstępnej rejestracji otrzyma avatar Imperialny Golem, kiedy się zaloguje. Przez cały tydzień gracze będą otrzymywać powiększone Nagrody Dzienne - nie tylko na Andoridzie, ale na wszystkich platformach. Wygląda na to, że fani karcianek mają dziś prawdziwe święto. Zdecydowanie warto skorzystać z okazji. Jeśli graliście już w Gwinta, bawcie się świetnie dalej. Jeśli wcześniej nie mieliście okazji pograć, macie teraz świetną okazję, żeby spróbować. Z doświadczenia powiem, że naprawdę warto dać tej produkcji szansę.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu