Gry

Taniej już się nie da: GTA V za darmo w Epic Games Store!

Kamil Świtalski
47

Tak tanio jeszcze nie było: Grand Theft Auto V (GTA V) od jutra za darmo w Epic Games Store!

Grand Theft Auto V jest jedną z najlepiej sprzedających się gier wszech czasów. Mimo że ma już swoje lata, tytuł wciąż budzi sporo emocji i ląduje w zestawieniach rozchodzących się jak świeże bułeczki tytułów, a jego twórcy zarabiają grube sumy w tamtejszym trybie sieciowym. Mimo tego -- gra na początku roku trafiła do subskrypcji Xbox Game Pass. I choć była to niespodziewana (i bardzo dobra) informacja -- to dziś przychodzę do Was z jeszcze lepszymi wieściami. Od jutra gra ma być dostępna całkowicie za darmo. Tak: GTA V za darmo na PC zostanie udostępnione w Epic Games Store! - informuje serwis Gry Online.

GTA V za darmo w Epic Games Store -- i to już jutro!

Grand Theft Auto V (GTA V) za darmo na komputery dostępne ma być dostępne w sklepie Epic Games Store już jutra -- czwartku, 14 maja, od godziny 17 polskiego czasu. Znając zwyczaje usługi -- warto spieszyć się z dodawaniem gry do swojego katalogu, bo zwykle są one dostępne raptem przez tydzień -- później bezpowrotnie znikają z darmowych ofert i pozostaje nam co najwyżej czyhanie na promocję.

Mimo że GTA V nie jest już tytułem nowym (gra debiutowała na konsolach poprzedniej generacji jesienią 2013 roku, w kwietniu 2015 roku trafiła na PC) -- to wciąż jest niezwykle popularny i przyciąga do siebie tysiące graczy z całego świata. Stale rozwijana rozgrywka online daje od groma frajdy, a w trybie dla jednego gracza nie brakuje rozmaitych modów które zachęcają do dalszej zabawy i eksploracji. Taka okazja może się już nigdy nie powtórzyć, dlatego pamiętajcie by do przyszłego czwartku zajrzeć do sklepu Epic Games i "zaklepać" sobie GTA V na PC za darmo!

Aktualizacja:

Gra jest już dostępna w sklepie Epic Games -- plotki się potwierdziły. Jak można się jednak było spodziewać - zainteresowanie jest na tyle duże, że przyda się chwila cierpliwości nim strona odżyje i będzie można pobrać grę. Pamiętajcie - macie na to tylko tydzień!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu