Gry

Grudniowa oferta PlayStation Plus to sporo multiplayerowej frajdy

Kamil Świtalski
7

Poznaliśmy dzisiaj listę gier, która w grudniu 2020 trafi do subskrybentów PlayStation Plus. Oferta nie powala rozmiarem, ale w pakiecie znalazły się tytuły które potrafią przyciągnąć przed ekrany na długo. A co ważniejsze: lwia część z nich to produkcje zachęcające do zabawy wieloosobowej!

PlayStation Plus: grudzień 2020 - pełna lista gier

Premiera PlayStation 5 już za nami — i choć na tę chwilę zakup nowej konsoli Sony jest właściwie niemożliwy, a klienci zabijają się o każdą sztukę, firma cały czas rowija swoją ofertę. I dziś zapowiedziała zestaw gier, które już w przyszłym tygodniu trafią do usługi PlayStation Plus. Poniższe produkcje dostępne będą od przyszłego wtorku (1.12.2020) do 4.01.2021. Nawet jeśli nie będziecie mieć czasu by się z nimi zapoznać bo zgubicie się w czeluściach Nowego Jorku w Marvel's Spider-Man: Miles Morales czy walcząc w Demon's Souls — to nie zapomnijcie ich dodać do Waszego konta!

Już w przyszłym tygodniu do oferty dodane zostaną:

  • Worms Rumble
  • Just Cause 4
  • Rocket Arena.

Dwie gry nastawione na współzawodnictwo — czyli kultowe Robale w nowej odsłonie i Rocket Arena. Na dokładkę przyzwoita gra akcji z otwartym światem — Just Cause 4. Dla każdego coś dobrego!

Darmowy weekend gry online na PlayStation już w grudniu!

Ponadto Sony zaprasza na weekend darmowej gry online. Wszyscy użytkownicy którzy nie są subskrybentami PlayStation Plus w dniach 19-20 grudnia będą mogli cieszyć się rozgrywką sieciową w grach takich jak: Call of Duty Black Ops: Cold War, Grand Theft Auto V oraz FIFA 21. Darmowe granie wystartuje równo o północy z piątku na sobotę, a zakończy się o 11:59 lokalnego czasu — czyli blisko dwie doby później.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu