42

Groupon anuluje sprzedaż pendrive 128 GB i przesyła oświadczenie

Właśnie dostałem od managera PR Groupona informacje, że wycofują się z sprzedaży opisywanego dzisiaj na Antyweb pendriva 128GB. W wklejce poniżej znajdziecie informacje jaką Groupon rozsyła do klientów. Co ciekawe sprzedawca dalej twierdzi, że produkt posiada opisaną przez niego pojemność i wszystko jest w jak najlepszym porządku ponieważ dane zapisywane są w systemie exFAT. Groupon […]

Właśnie dostałem od managera PR Groupona informacje, że wycofują się z sprzedaży opisywanego dzisiaj na Antyweb pendriva 128GB. W wklejce poniżej znajdziecie informacje jaką Groupon rozsyła do klientów. Co ciekawe sprzedawca dalej twierdzi, że produkt posiada opisaną przez niego pojemność i wszystko jest w jak najlepszym porządku ponieważ dane zapisywane są w systemie exFAT. Groupon wycofuje się natomiast z sprzedaży jako powód podając zatajenie przez firmę posiadania kilku kont na Allegro w tym jednego z dużą liczbą negatywnych komentarzy.

„Równolegle odkryliśmy, że firma BS-Sport zataiła przed nami fakt posiadania większej liczby kont w serwisie Allegro, z dużą ilością negatywnych komentarzy, które w naszym odczuciu jednoznacznie dyskwalifikują takiego partnera.”

Najbardziej podoba mi się to „Równolegle odkryliśmy” – a przecież napisanie, że wyśledziła to społeczność wykopu nie było by chyba tak wielką ujmą dla działu sprzedaży? A może by była, szczególnie dla kogoś kto „analizował” ofertę i „testował” ten produkt.

Oto cała informacja jaką Groupon wyśle/wysłał do klientów:
oswiadczenie – BS-Sport – flash 128GB_final