Moje przemyślenia

Graliście już w Diablo III?

GM
Grzegorz Marczak
25

Dziś mamy prawdziwe święto graczy czyli weekend z otwartą betą Diablo 3. Nie wiem jak wy ale ja już ściągnąłem i zainstalowałem, to będzie moja druga większa gra na Mac OS. Diablo to dla mnie tytuł kultowy dzięki któremu odkryłem uroki gry wieloosobowej. Płaciłem wtedy za tę przyjemność olbrzymie ra...

Dziś mamy prawdziwe święto graczy czyli weekend z otwartą betą Diablo 3. Nie wiem jak wy ale ja już ściągnąłem i zainstalowałem, to będzie moja druga większa gra na Mac OS. Diablo to dla mnie tytuł kultowy dzięki któremu odkryłem uroki gry wieloosobowej. Płaciłem wtedy za tę przyjemność olbrzymie rachunki za numer 020 od TPSA ale wrażenia z rozgrywki pamiętam do dziś.

Jeśli więc czekaliście na ten tytuł tak samo jak ja to zapraszam wszystkich do zabawy. Weekend z Diablo 3 trwa od piątku, 20 kwietnia, od godz. 21:01 czasu polskiego, aż do poniedziałku, 23 kwietnia, do godziny 19:00. Aby pobrać grę (wersja beta) wystarcz konto na battle.net.

Ponieważ jeszcze nie grałem (czekam aż usuną problemy z dołączeniem się do gry) dlatego, ciekawy jestem waszych wrażeń z rozgrywki.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GryDiablo 3