Artykuł sponsorowany

Gracie? Pracujecie? Oto jak zadbać o swój sprzęt

Konrad Kozłowski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
1

Każdego dnia korzystamy z wielu gadżetów i urządzeń - do pracy oraz rozrywki. Jak o nie zadbać? Co można zrobić, by służyły nam dłużej?

Na technologii polegamy dziś bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Smartfon to wręcz cyfrowe centrum naszego życia, bo ten mobilny komputer skrywa w sobie niemal wszystkie potrzebne nam informacje, wspomnienia w formie zdjęć i filmów, pieniądze - aplikacje bankowe i płatności zbliżeniowe, a także cyfrowe wersje dokumentów. Warto o telefon dbać i zabezpieczać go przed uszkodzeniami mechanicznymi. To samo tyczy się laptopa czy tabletu.

Mamy też konsole do gier, które zapewniają nam dostęp do jednego z najbardziej lubianych rodzajów rozrywki w digitalowym świecie i o które również trzeba odpowiednio dbać. Obok tego jest też real, w którym również lubimy zabawę, ale tu mamy zupełnie inne rodzaje gier – są m.in. te multiplayerowe, jak chociażby seks. W tym przypadku, tak samo, jak przy sprzęcie elektronicznym, też należy mieć na uwadze zabezpieczenie – by móc długo czerpać przyjemność i uchronić się przed niekoniecznie pozytywnymi niespodziankami. Jeśli do tej pory zdarzało Wam się o zabezpieczeniu, czyli o gumkach, zapominać, Durex we współpracy z twórcami internetowymi przygotował specjalne kieszonki w formie stickera, który możecie przykleić na case od telefonu i trzymać w nim prezerwatywę. A że telefon macie zawsze przy sobie, to tym sposobem będziecie mieć też i gumkę, która pomoże Wam odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo swoje i drugiej osoby!

Kieszonki są dodawane jako gratis przy zakupie produktów Durex na Durex.pl oraz na wybranych aukcjach w Strefie Marek Allegro. Dostępne od 1.02.2023 do wyczerpania zapasów.

Zobaczycie je też w naszym wideo. Mówimy tam także o tym, jak dbać o elektroniczny sprzęt, by nie odmówił posłuszeństwa zbyt wcześnie. Zapraszamy do oglądania!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu