Artykuł sponsorowany

Nowa wersja Pracuj.pl dla wszystkich i dla każdego z osobna - jak powstawała?

Konrad Kozłowski
Nowa wersja Pracuj.pl dla wszystkich i dla każdego z osobna - jak powstawała?
7

Nowa wersja Pracuj.pl to więcej niż redesign, a o szczegółach tej operacji opowiadają nam Mariusz Kuźniewicz i Piotr Kowalski z Pracuj.pl, którzy odpowiadali za wdrożenie zmian i nowości.

Rynek pracy nieustannie się zmienia, dlatego reakcja Grupy Pracuj jest w pełni uzasadniona. Za nami bardzo gorące okresy i nietypowe zawirowania, które wpłynęły na potrzeby poszukujących pracy, jak i tych oferujących nowe stanowiska. Aplikowanie na nową posadę nie musi oznaczać przesyłania CV - czasami obydwie strony dialogu potrzebują tylko szybkiego i łatwego mechanizmu pozwalającego zainicjować kontakt. To jedna ze zmian, które pojawiły się na Pracuj.pl, ale lista jest znacznie dłuższa.

O tym wszystkim rozmawiamy w dzisiejszym odcinku podcastu Antyweb Po Godzinach. Naszymi gośćmi są Mariusz Kuźniewicz – Product Management Director w Grupie Pracuj oraz Piotr Kowalski – Senior Product Owner w Grupie Pracuj. Zapytaliśmy, jakich zasobów wymaga tak duży projekt, skąd pochodzą pomysły i inspiracje na zmiany, jak rozmawia się z użytkownikami serwisu i czy również na Pracuj.pl kiedyś pojawią się kiedyś Stories znane z Instagrama. Ciekawi odpowiedzi? Zapraszamy do odsłuchu!

Jak powstawała nowa wersja Pracuj.pl?

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

podcast