Felietony

Stworzył specjalną stronę, na której prosi Google by go zatrudniło - rewelacja [do kawy]

Szymon Barczak
Stworzył specjalną stronę, na której prosi Google by go zatrudniło - rewelacja [do kawy]
23

GooglePleaseHire.Me to strona niejakiego Matthew Epsteina, któremu bardzo zależy na dostatniu posady w Google :) Internetowa wizytówka została zbudowana w taki sposób, by imitować serwis giganta. Sam Epstein nagrał dodatkowo wideo, zebrał opinie na swój temat czy zamieścił na stronie swoje CV. Trzeb...

GooglePleaseHire.Me to strona niejakiego Matthew Epsteina, któremu bardzo zależy na dostatniu posady w Google :) Internetowa wizytówka została zbudowana w taki sposób, by imitować serwis giganta. Sam Epstein nagrał dodatkowo wideo, zebrał opinie na swój temat czy zamieścił na stronie swoje CV. Trzeba przyznać, że pomysł jest naprawdę nietypowy. Ciekawe, czy uda mu się osiągnąć cel - dołączyć do product marketing team w Google.

Na stronie pojawiło się kilka referencji na temat osoby Epsteina, podsumowanie kariery (świetny design!) czy nawet specjalny przycisk dla pracowników działu HR Google - request an interview :)

Na moje prędzej czy później Matthew dostanie tę pracę. Pokazał w zabawny sposób swoje umiejętności - strona bije rekordy popularności w sieci, a o to właśnie w marketingu chodzi. Wypromował samego siebie, z pewnością będzie zatem potrafił promować również i usługi giganta.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu