Gry

Gorączka Spluw. Red Dead Online z trybem Battle Royale

PK
Piotr Kurek
2

Red Dead Redemption 2 to jedna z najlepszych gier ubiegłego roku. Tryb online wciąż znajduje się w fazie beta, jednak już teraz otrzymał nowy tryb, który może przypaść do gustu fanom Fortnite i PUBG.

Gry Battle Royale cieszą się ogromną popularnością. Jednym z najchętniej granych przedstawicieli tego gatunku jest darmowy tryb do Fortnite od Epic Games i People Can Fly. W zeszłym miesiącu BR trafił do CS:GO i wraz z nową aktualizacją, gra przeszła na na model free2play. Jest jeszcze PlayerUnknown's Battlegrounds, czyli PUBG, które niedawno trafiło na konsolę Sony PlayStatation 4. Warto też wspomnieć o Burzy Ognia — specjalnym trybie w Battliefield V. Jednak jego premiera została przesunięta na marzec tego roku.

Jeśli szukacie dla siebie gry oferującej rozgrywkę Battle Royale zapraszam do naszego zestawienia Jeśli nie Fortnite, to co? Najlepsze gry Battle Royale.

Battle Royale w Red Dead Online już dostępne!

Rozgrywka wieloosobowa w Red Dead Redemption 2 pojawiła się chwilę po premierze tej produkcji. Red Dead Online w chwili obecnej wciąż znajduje się w fazie testów beta, ale każdy ma do niego dostęp. Znajdziemy w nim wiele ciekawych trybów, w tym także takie, które można nazwać Battle Royale. W „Liczy się każde trafienie” gracze uzbrojeni są w łuki i strzały lub kilka noży do rzucania i rywalizują między sobą. Zwycięzca może być tylko jeden, a kurczący się obszar rozgrywki skutecznie zachęca do konfrontacji z innymi.

Zobacz też: Na taką grę czekałem 8 lat. Recenzja Red Dead Redemption 2

Teraz przyszła na dużo bardziej rozbudowany tryb Battle Royale. „Gorączka spluw” oferuje zabawę dla maksymalnie 32 graczy, w której każdy może sprawdzić swoje umiejętności przetrwania. Wszyscy uczestnicy potyczki zbierają różne uzbrojenie i amunicję na coraz mniejszym obszarze rozgrywki. W zależności od ustawień, gra pozwala na zabawę w pojedynkę lub drużynowo. Ten kto pozostanie na polu bitwy jako ostatni, wygrywa.

Oczywiście to nie koniec atrakcji. Rockcstar pracuje nad kolejnymi trybami i usprawnieniami, które do Red Dead Online zawitają w najbliższej przyszłości.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu