Google

Google udostępnia nową wersję Hangouts dla iOS

Grzegorz Ułan
Google udostępnia nową wersję Hangouts dla iOS
5

Nie ulega wątpliwości, że wiele się ostatnio dzieje w temacie komunikatorów mobilnych. Po przejęciu WhatsApp przez FB staje się oczywiste, że mobilna komunikacja tekstowa/wideo będzie w najbliższym czasie oczkiem w głowie dla dużych graczy. Google też nie chce odstawać w tych wyścigach i udostępn...

Nie ulega wątpliwości, że wiele się ostatnio dzieje w temacie komunikatorów mobilnych. Po przejęciu WhatsApp przez FB staje się oczywiste, że mobilna komunikacja tekstowa/wideo będzie w najbliższym czasie oczkiem w głowie dla dużych graczy.

Google też nie chce odstawać w tych wyścigach i udostępniło właśnie zupełnie odmienioną wersję Hangouts dla iOS. Przede wszystkim dostosowaną ją do płaskiego interfejsu iOS7, ale nie zabrakło też kilku nowych funkcji.

A więc z najważniejszych zmian w najnowszej wersji znajdziemy możliwość udostępniania lokalizacji, nagrywanie i wysyłanie krótkich wiadomości wideo, animowane naklejki oraz optymalizację dla wersji na iPada.

Co do samego działania i sprawowania się nowej wersji na żywo, niewiele mogę powiedzieć, korzystam z Androida, ale chętnie zobaczyłbym taką aktualizację i u siebie. Podzielcie się proszę swoimi wrażeniami w komentarzach.

Najnowsza wersja dostępna już w AppStore.

Źródło - TheVerge/Frank Petterson.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu