Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Google

Google szykuje nam świąteczną, filmową niespodziankę

GU
Grzegorz Ułan
15

Wszystko wskazuje na to, iż na święta, na Youtube będziemy mogli oglądać pełnometrażowe produkcje filmowe w cenie jednego dolara za sztukę. Tak więc wszystkim, którym znudził się już "Kevin sam w domu" w świąteczny wieczór, dojdzie kolejna filmowa opcja do wyboru:). Na chwilę obecną niewiele można p...

Wszystko wskazuje na to, iż na święta, na Youtube będziemy mogli oglądać pełnometrażowe produkcje filmowe w cenie jednego dolara za sztukę. Tak więc wszystkim, którym znudził się już "Kevin sam w domu" w świąteczny wieczór, dojdzie kolejna filmowa opcja do wyboru:). Na chwilę obecną niewiele można powiedzieć o dostępnych pozycjach. Widać tylko w większości świąteczne produkcje. Myślę jednak, iż z chwilą udostępnienia w naszym kraju tej usługi, zobaczymy wiele ciekawszych filmów.

W tym momencie, będąc zalogowanym do naszego konta na Youtube, widzimy poniższe opcje do wyboru:

Jeżeli zalogujemy się poprzez amerykańskie proxy, pojawi się nam nowe menu z zakładką "Filmy" i inne niedostępne wcześniej pozycje jak "Programy", "Zwiastuny" i "Sport".

Wszystkie opcje, prócz opisów poszczególnych filmów, są w języku polskim, stąd nasze przypuszczenia, iż to kwestia kilku dni byśmy mogli cieszyć się wypożyczalnią filmów na YT w korzystnej cenie:).

Dla wszystkich korzystających z Google Chrome, chcących przejrzeć dostępne obecnie filmy, polecam rozszerzenie do tymczasowego zmiany proxy na amerykańskie - GeoProxy.

Informację podesłał nam Piotr Peszko

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

YouTube