Moje przemyślenia

Google +Społeczności już dostępne!

Grzegorz Ułan
12

Zapowiedziana wczoraj nowa funkcja w Google Plus już jest dostępna dla wszystkich. Czy to są fora internetowe? Na pewno noszą jej znamiona. Można tworzyć swoje kategorie tematyczne, dzielić je na podkategorie, w których będą się toczyć osobne dyskusje. Możemy również ustanawiać, wśród dołączony...


Zapowiedziana wczoraj nowa funkcja w Google Plus już jest dostępna dla wszystkich. Czy to są fora internetowe? Na pewno noszą jej znamiona. Można tworzyć swoje kategorie tematyczne, dzielić je na podkategorie, w których będą się toczyć osobne dyskusje.

Możemy również ustanawiać, wśród dołączonych do Społeczności członków, moderatorów, zapraszać nowych, blokować. Organizować okazjonalne hangouty.

Podczas wprowadzania wpisów, mamy możliwość wyboru kategorii tematycznych. Tak samo jak we wpisach na G+, możemy dodawać treści, linki, zdjęcia czy filmy. Myślę, że jest to przełomowa funkcja w Google+. Jeśli to nie wypali, nie zdobędzie popularności, to już chyba nic lepszego nie może powstać, by przyciągnąć do tej sieci społecznościowej nowych użytkowników, by skończyć z utartym już określeniem - "miasta duchów".

Tymczasem zapraszam Was do testowania, możecie sprawdzić jak to wszystko wygląda w utworzonej przez nas Społeczności o nowych technologiach - Technologie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu