Google

Google Docs ma własny kanał na Youtube

Grzegorz Marczak
Google Docs ma własny kanał na Youtube
3

Google Docs to pakiet narzędzi biurowych dostępnych online (ostatnio także offline ale w dość ograniczonym zakresie). Ponieważ narzędzia typu edytor tekstu czy arkusz kalkulacyjny nie są już tak łatwe w użyciu jak inne produkty google, dlatego został stworzony kanał na youtube który ma zbierać w...

Google Docs to pakiet narzędzi biurowych dostępnych online (ostatnio także offline ale w dość ograniczonym zakresie).

Ponieważ narzędzia typu edytor tekstu czy arkusz kalkulacyjny nie są już tak łatwe w użyciu jak inne produkty google, dlatego został stworzony kanał na youtube który ma zbierać wszelkiego rodzaju poradnik dotyczące Google Docs.
W google docs community na youtube znajdziemy zarówno materiały tworzone przez google jak również wiele ciekawych poradników którzy stworzyli użytkownicy po to aby pomóc innym zapoznać się z ciekawymi możliwościami i zaawansowanymi funkcjami.

Wśród filmów z poradnikami jak tworzyć formularze, jak rozpocząć pracę z google docs itp. znalazł się nawet film "Google Docs in Plain English" z znanego już cyklu prezentującego wcześniej do czego są RSS-y czy czym są serwisy bookmarkingowe.Moim zdaniem pomysł z stworzeniem i zbieraniem przez Google w jednym miejscu poradników video dla swoich produktów (bo liczę na to, że takie miejsca powstaną również dla innych serwisów) jest bardzo dobry - szczególnie, że obraz video jest to dużo lepsza forma przekazu niż tradycyjne FAQ czy manuale.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

YouTubegoogle docs