19

Ależ promocja na GOG. Deadlight za darmo i… losowy tytuł za 11 złotych

sale wyprzedaż grafika
Uczestnicy #PCMasterRace mogą teraz śmiało zaśmiać się konsolowcom (czyli m. in. mnie) w twarz i udać się na naprawdę ciekawą promocję w serwisie GOG. Okazuje się bowiem, że oprócz jednego, bardzo dobrego tytułu pojawiła się możliwość zakupu losowej gry za jedynie 11 złotych i 19 groszy. Czyli mniej niż paczka papierosów. A do "wyrwania" jest naprawdę sporo ciekawych i wartych ogrania tytułów.

Tak, to prawda – posiadacze pecetów mają znacznie szerszy wybór gier w promocyjnych cenach. Złośliwi powiedzą, że tak naprawdę wcale nie muszą uczestniczyć w promocjach – wystarczy, że udadzą się na „magiczne” strony, gdzie można otrzymać naprawdę potężne tytuły absolutnie za darmo. My jednak takich praktyk nie pochwalamy i zdecydowanie polecamy być uczciwym. Niemniej, faktem jest to, że w kręgu pecetowych graczy łatwiej jest o legalną kopię gry w bardzo atrakcyjnej cenie. Wszystko to dzięki mnogości platform dystrybucji takiego oprogramowania, które aktywnie walczą między sobą cenami.

Po pierwsze – świetne Deadlight… za darmo

GOG tym razem zaszalał i udostępnił swoim użytkownikom za darmo tytuł, który otrzymał bardzo dobre recenzje wśród serwisów zajmujących się grami. Dwuwymiarowa zręcznościówka z zombiakami w roli głównej jest teraz do otrzymania zupełnie za darmo w ramach członkostwa na platformie GOG.com. Bierzcie i pobierajcie!

Po drugie – losowy tytuł za 11,19 zł. Ryzykujecie?

Jeżeli uważacie, że macie sporo szczęścia i jesteście wręcz stworzeni do ryzykowania, możecie „poświęcić” 11,19 zł i spróbować swoich sił w loterii, wedle której otrzymacie prawo do wylosowania gier, których wartość waha się od 5,99 do 44,99 dolarów. Płacąc za taką możliwość zapewne nie będziecie stratni. Może się okazać, że gra, w którą chcieliście zagrać od dawna (ale jest za droga) trafi do Waszej kolekcji dosłownie za grosze. Zainteresowani? Kupcie swoją pinatę i sprawdźcie jej zawartość!