4

Sainst Row 2 za darmo, pozostałe części przecenione na GOG.com

Macie ochotę na nieco szaleństwa? Druga odsłona Saints Row będzie dostępna za darmo na GOG.com jeszcze przez 40 godzin. Przecenione zostału także inne części serii Saints Row.

GOG.com we współpracy z Deep Silver przygotowali specjalną ofertę – Saints Row 2 udostępnione zostało zupełnie za darmo. Jedyne co musicie zrobić, to odwiedzić tę stronę (bądźcie zalogowani!) i zadeklarujecie chęć zdobycia Saints Row 2 bez żadnych opłat. Na następnej stronie potwierdzamy i gotowe. Oferta aktualna będzie do soboty, 22 kwietnia

W międzyczasie możecie też skorzystać z innych promocji na tytuły od Deep Silver, w tym pozostałe części Saints Row. Przeceny sięgają nawet -75%. Ta promocja potrwa znacznie dłużej, bo do 27 kwietnia. Dla przykładu, Saints Row IV: Game of the Century Edition zakpicie już za niewiele ponad 5 dolarów, Saints Row: The Third – The Full Package za niecałe 4 dolary, podobnie jak Saints Row: Gat out of Hell.

Co więcej, jeśli posiadacie tytuły z serii Saints Row na Steamie, to dzięki usłudze connect.gog.com możecie przenieść je do swojej biblioteki GOG.com, gdzie gry pozbawione będą zabezpiczenia DRM.