Gleamd to serwis gdzie możemy znaleźć informacje o ciekawych ludziach, oceniać informacje, głosować na ciekawe osoby no i oczywiście samemu dodawać nowe treści. Wygląd serwisu przypomina nieco blog gdzie ludzie mogą dodawać nowe treści, nie są one jednak publikowane natychmiast lecz przechodzą przez proces moderacji. Dzięki dodawanym na bieżąco informacją tworzy się coś na kształt […]


Gleamd to serwis gdzie możemy znaleźć informacje o ciekawych ludziach, oceniać informacje, głosować na ciekawe osoby no i oczywiście samemu dodawać nowe treści.

Wygląd serwisu przypomina nieco blog gdzie ludzie mogą dodawać nowe treści, nie są one jednak publikowane natychmiast lecz przechodzą przez proces moderacji. Dzięki dodawanym na bieżąco informacją tworzy się coś na kształt biografii.

Wygląd serwisu jest tak surowy, że zastanawiam się czy standardowy skin do wordpress-a nie jest ładniejszy.


Profil użytkownika – brr…

Sam pomysł na serwis jest dla mnie również nieco niezrozumiały. Po pierwsze nie widzę w tym możliwości zdobycia dużej rzeszy użytkowników (czyli popularności), po drugie nie widzę jak taki serwis mógłby na siebie zarabiać (skro nie ma dużej oglądalności to na reklamy nie ma co liczyć).
Może nie dostrzegam tego „czegoś” co jest ukryte w tym serwisie – ale wydaje mi się, że jest to szybko zrobiona strona dzięki, której autorzy liczyli na szybkie pieniądze (bo trzeba przyznać, że chyba nie ma jeszcze serwisu gdzie społeczność pisze biografie znanych osób, wprawdzie jest wikipedia – ale nie jest to najlepszy przykład).

Na koniec dodam, że serwis jest w fazie testów i jest dostępny tylko na zaproszenia (jakby ktoś chciał to chyba mam jeszcze możliwość wysłania zaproszenia).