Felietony

GIT 2011 - mam dla was 3 zaproszenia na konferencje o grach

Grzegorz Marczak
GIT 2011 - mam dla was 3 zaproszenia na konferencje o grach
31

NoNoobs organizuje konferencje o grach, rynku, gamifikacji, monetyzacji gier itd. Do tego podczas imprezy zostanie wydany raport dotyczący powyżej wymienionych zagadnień w odniesieniu do rynku Polskiego. Jeśli ktoś z was jest więc z branży "growej" lub jest po prostu zainteresowany tym co się na nie...

NoNoobs organizuje konferencje o grach, rynku, gamifikacji, monetyzacji gier itd. Do tego podczas imprezy zostanie wydany raport dotyczący powyżej wymienionych zagadnień w odniesieniu do rynku Polskiego. Jeśli ktoś z was jest więc z branży "growej" lub jest po prostu zainteresowany tym co się na niej dzieje to ma szansę na Antyweb zdobyć darmową wejściówkę na tę konferencje (28-29 listopad).

Szczegóły na temat tego kogo będzie można posłuchać na konferencji, jaki jest plan poszczególnych wystąpień i szczegóły organizacyjne znajdziecie na stronie git2011.pl

Teraz szybki konkurs w którym do zdobycia są 3 wejściówki (normalnie kosz 2 dni konferencji to od 800 do 1000 PLN). Zadanie polega na wymyśleniu tagline dla konferencji GIT 2011.

Konkurs zaczyna się dziś i trwa do końca poniedziałku. Rozpatrywane będą tylko pomysły zgłoszone pod komentarzem na Antyweb oraz na Facebooku i Google+ (gdzie również zostanie opublikowane info o konkursie)

Jak wyłonimy zwycięzców:
- decyduje jury w składzie antyweb/nonoobs
- bierzemy pod uwagę zdanie ludzi wiec warto, żeby wasz zgłoszenia były wsparte przez lajki, komentarze, cytaty itp.

Ogłoszenie wyników nastąpi we wtorek. Jeśli więc macie ochotę na wejściówkę na GIT to zapraszam do kreatywnej pracy.

Disclaimer - NoNoobs to zespół z którym się dobrze znam, współpracuję też z nimi jeśli chodzi o Antyweb.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu