21

Gdyby ktoś się zastanawiał czy Youtube ma konkurencje

Odpowiedź jest dość prosta, teoretycznie tak..ale w praktyce wszyscy są tak bardzo bardzo daleko że można powiedzieć iż Youtube nie ma konkurencji. Nielsen pokazał podsumowanie roku dla rynku USA i na jednym z zestawień są serwisy Video. W samych Stanach zjednoczonych serwis notuje ponad 130 milionów unikalnych użytkowników miesięcznie. Yahoo z swoim video zajmuje drugie […]

youtube212

Odpowiedź jest dość prosta, teoretycznie tak..ale w praktyce wszyscy są tak bardzo bardzo daleko że można powiedzieć iż Youtube nie ma konkurencji. Nielsen pokazał podsumowanie roku dla rynku USA i na jednym z zestawień są serwisy Video. W samych Stanach zjednoczonych serwis notuje ponad 130 milionów unikalnych użytkowników miesięcznie. Yahoo z swoim video zajmuje drugie miejsce z wynikiem blisko 40 milionów unikalnych użytkowników.

Największą różnicę pomiędzy Youtube a resztą widać jednak w liczbie obejrzanych materiałów. Miesięcznie dla YT w stanach jest to ponad 15 miliardów obejrzeń! Konkurencja nie jest nawet blisko.

Nielsen Tops of 2012_ Digital | Nielsen Wire