Telekomy

Od dziś więcej GB za doładowanie w Play Internet na Kartę

Grzegorz Ułan
Od dziś więcej GB za doładowanie w Play Internet na Kartę
36

Powiększenie paczki danych po każdorazowym doładowaniu w ofercie Play Internet na Kartę może nie jest duże, ale rośnie już wyraźnie przy doładowaniu przez stronę www.

Spójrzmy najpierw jak to wyglądało do tej pory, w zależności od kwoty doładowania od 5 do 100 zł można było korzystać z transferu danych wielkości od 0,5 GB do 50 GB.

Od dziś najniższa paczka to nadal 0,5 GB przy doładowaniu od 5 do 9 zł, ale najwyższa to już 60 GB za doładowanie kwota większą niż 100 zł. Gigabajty zwiększone zostały od doładowania za kwotę 20 zł i więcej.

Jeszcze większe bonusy czekają Was za doładowanie dokonane poprzez stronę www.doladowania.play.pl. Łączny bonus przy każdej opcji cenowej zwiększa liczbę GB o 20%.

Tutaj nawet najmniejsza kwota doładowania da więcej transferu do wykorzystania, bo 0,6 GB, a doładowanie za więcej niż 100 zł - 72 GB.

Zmiany są też w starterach. Do teraz za startery za 9 i 19 zł można było otrzymać odpowiednio 3 i 30 GB transferu danych, a od dziś będzie to w pierwszej opcji cenowej 5 GB, a w drugiej dostaniemy starter z włączoną usługą Tydzień bez limitu GB. Co ważne, zmiany dotyczą wszystkich starterów, również tych które już są w sprzedaży albo już zostały kupione, ale nie aktywowane.

Ponadto Play zapowiada pojawienie się w najbliższym czasie nowego startera, który dostępny będzie za 5 zł z paczką danych o wielkości 2 GB.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu